.

České návrhářky představují speciální kabelky pro hendikepované!

Novinky

České návrhářky představují speciální kabelky pro hendikepované!

Ruku na srdce, kdo z nás někdy neměl vymknutý kotník, naražené koleno či nějaké jiné zranění, kterým byl rázem vyřazen z běžného provozu? Zkuste si vzít berle, aktovku či vaši běžnou kabelku a vyrazit do města. Rázem pochopíte, kde je zakopán pes...

České designérky z Franco Arazzi (http://francoarazzi.cz/), jejichž minulá přehlídka se nesla v duchu „Anti age designu“, se tentokrát zaměřily na hendikepované s holí, berlemi či na vozíku a to opět napříč věkem. První ukázky z této připravované kolekce představí modelky s berlemi již v neděli 17. listopadu od 17.30 v Erpet Golf Centru, Strakonická 2860/4, Praha 5 na akci „Nejen golf a hendigolf“.

tt

Modelky předvedou kabelky, které reflektují potřeby hendikepovaných - kabelka nesmí zaměstnávat ruce, ve kterých je nutné držet berle či hůl, musí být lehce přístupná, nevybočovat z těžiště např. při předklonu apod. Kromě toho musí být i ozdobou své majitelky, vyjadřovat její osobnost a hodit se k dané aktivitě. Tvary kabelek jsou sice omezeny funkčností, ale zbývá dost místa pro kreativitu. A autorky se rozhodně nebojí ani barev a nadsázky!

„Potěšilo nás, že některé z kabelek naší standardní nabídky vyhovují i potřebám žen se sníženou pohyblivostí, přestože to nebylo původně naším záměrem. Nyní tyto modely rozšiřujeme o další Anti hendikep kousky a těšíme se na jejich nové majitelky. S „ Antihendi kabelkou“ může žena směle vyrazit na párty, ples, obchodní schůzku, golfový dýchánek či na sraz motorkářů a je jedno, jestli je jí dvacet nebo sedmdesát,“ říkají autorky.

   
12.11.2013 - Redakční novinky - autor: Petra Jančálková

Komentáře:

 1. [4] Rikina [*]

  Matinea — #3 já se dívala. To na obrázku je za cenu celé bundy. Sml80 Ovšem je to autorský originál. Takže dát za to skoro celý invalidní důchod jistě nebude hendikepované spoluobčany mrzet...

  superkarma: 1 12.11.2013, 15:57:16
 2. avatar
  [3] Matinea [*]

  Kožená zástěrka na obrázku vypadá prakticky a dokonce i teple Sml30, nedívala jsem se sice ještě na web projektu, ale bude v každém případě za cenu půlky kožené bundy..

  1. na komentář reaguje Rikina — #4
  superkarma: 0 12.11.2013, 15:19:36
 3. [2] dadma [*]

  Dobrý počin.Sml59Sml59Sml59

  superkarma: 0 12.11.2013, 14:58:50
 4. avatar
  [1] v.poho [*]

  Ta holčina je úžasně oblečená.Sml67Sml67Sml67Sml67

  superkarma: 0 12.11.2013, 14:52:36

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme