Bulvár

České dráhy pokřtily Kryštofa 007

Včera v 7:56 vyjelo Pendolino s celým Kryštofem na palubě. Mimo ně byl na palubě i generální ředitel Českých drah a skupina novinářů. Přímo za jízdy proběhla tisková konference, na které ČD představily nový program na přiblížení drah svým cestujícím. První vlaštovkou je právě vlak skupiny Kryštof nazvaný prostě Kryštof 007. I ten má kapele pomoci při propagaci nového alba Rubikon a také při jejím turné, které se právě připravuje a bude obsahovat jedenáct koncertů kolem celé republiky.

O Rubikonu Richard Krajčo prohlásil: „V názvu desky jsme vždycky měli nějakou symboliku. Rubikon je ona pomyslná řeka, kterou právě překračujeme, třeba i tím, že naše turné bude naše největší. Jde také o naši nejveselejší desku, už jsme měli dost toho, že o nás píšou, že se bereme moc vážně. Dokonce jedna píseň na albu je koláží našich starších textů a děláme si ze sebe legraci. Nové album je také rozhodně nejhitovější.“

Co je na tom pravdy budete moci posoudit už za týden, kdy přijde Rubikon do všech prodejen. Dosavadní komentáře hudebních publicistů jsou příznivé a shodují se v tom, že se Kryštofovi podařilo navázat na předchozí, velmi úspěšnou desku.

„Deska byla předem velmi dobře připravená, takže jsme ji natáčeli pouze asi čtyři týdny. Horší to bylo s mixováním, protože jsme natočili mnoho variant zvukových stop, ze kterých pak bylo nutné vybrat. Nakonec jsem desku se zvukařem míchal celých šedesát dní. A se zvukem jsme spokojeni,“ řekl frontman Richard Krajčo pro magazín Žena-in.cz.

 

V Ostravě proběhl slavnostní křest velkoformátové fotografie, která zdobí bok vlaku. Tak se stal Richard Krajčo prvním každodenním cestujícím v Pendolinu. Fotografie je zajímavá nejen velikostí, ale i tím, kdo ji fotil. Antonin Kratochvil je fotograf světového formátu, který mimo jiné fotografoval takové hvězdy jako Bono Vox, Liv Tylerová, Jean Reno nebo David Bowie. Richard Krajčo popisuje vznik fotografie jako bezproblémovou bleskovou akci, s jejímž výsledkem je spokojen.

Foto: A. Kratochvil a R. Klíčník

   
06.10.2006 - Společnost - autor: Richard Klíčník

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Láska [*]

  Jak už jsem psala včera-Krajča vůbec nemusím.To Pendolino vypadá strašně aspoň podle těch obrázků

  superkarma: 0 06.10.2006, 13:33:34
 2. avatar
  [3] Meander [*]

  Není toho Krajča trochu moc? Já se ho bojím

  superkarma: 0 06.10.2006, 12:08:36
 3. avatar
  [2] Bonsai [*]

  Teda od toho filmu Hrubeš a Mareš se z toho Krajčo nějak nemůže vyzout,ne?

  superkarma: 0 06.10.2006, 10:46:13

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme