Dušičky jsou za dveřmi a nákupy dušičkového sortimentu jsou přirozeně v plném proudu. V  obchodech Tesco si mohou zákazníci nakoupit pohodlně všechno potřebné pod jednou střechou. Oproti loňskému roku je ovšem letos registrovaný nárůst prodejů dušičkového zboží v řádu desítek procent.

Mezi zákazníky v Tesku jsou nejoblíbenější klasické hřbitovní svíčky, které obchodní dům Tesco nabízí v období Dušiček a jejichž prodeje se pohybují v milionových objemech. Stále oblíbenější jsou také živé chryzantémy v květináčích. Během loňské podzimní sezony jich v obchodech Tesco zákazníci koupili přes 100 tisíc kusů a překonání této hranice je očekáváno i letos.

bbb

Široká nabídka pro zákazníky

U hřbitovních svíček Tesco nabízí kolem třiceti druhů a designů, a to jak skleněného, tak plastového zboží. U oblíbených chryzantém, které do Tesca dodává česká společnost G´s, mohou zákazníci vybírat nejen z velkého množství barev, ale také volit velikost průměru květináčů od 12 až do 27 centimetrů. V sortimentu umělého kvítí tento obchodní řetězec letos kromě samostatných kusů květin zařadil do nabídky také mixy různých druhů umělých květin v květináčích, které jsou také u zákazníků úspěšné.

Novinkou v sortimentu letos zahrnují LED svíčky na baterie, které zákazníci také oblíbily, a to především kvůli pohodlnosti užití a výdrži.

Jaký sortiment vede na letošní Dušičky u vás?

Reklama