Česká televize o letošních Vánocích nadělí divákům tři premiérové pohádky od tří výrazných režisérů, Karla Janáka, Jiřího Stracha a Juraje Nvoty. Zároveň se během svátků objeví tři filmové premiéry včetně nové romantické komedie Správnej dres, kde si hlavní roli zahráli Taťána Kuchařová a Jiří Mádl.

Na Štědrý večer od 19.00 uvede veřejnoprávní televize na prvním programu pohádku Korunní princ s Kryštofem Hádkem v hlavní roli. Režíroval ji Karel Janák a v pohádce se představí Patrik DěrgelJosef AbrhámJaromír Hanzlík či Zlata Adamovská. Po premiérové pohádce poběží Tři oříšky pro Popelku.

Další pohádky vám představíme postupně. Na tiskové konferenci jsme se dozvěděli, že 27% rodin se doma o Vánocích hádá o tom, co si pustit v televizi a tak jim to ČT chce usnadnit se třemi novými pohádkami, kvalitními filmovými díly novodobými i klasikou a také hudebními premiérami.

Můžete se těšit například na filmy: Nedotknutelní, Králova řeč, Ranhojič, Manželství po italsku, Královský víked. Z hudební nabídky ČT to bude Edith Piaf zblízka, Vivaldianno 2015, Pink, Lucrezia Borgia, Magdalena Kožená a další.

Reklama