Bulvár

Česká Miss Gabriela Franková: Jsem normální holka, a tou i zůstanu

Česká Miss Gabriela Franková je pracovně velmi vytížená a mně se podařilo zastihnout ji na jednom natáčení se značkou Signal, kdy se snažila lidem v ulicích vykouzlit úsměv na rtech. Musím uznat, že se jí to opravdu dařilo, ještě aby ne, na tak milou a krásnou slečnu se každý rád usměje.

foto1

Musím se přiznat, že letošní ročník České Miss jsem nesledovala, a když jsem se dozvěděla o akci, kde Gabriela bude hlavní hvězdou, neváhala jsem a vyrazila se na ní podívat. Velmi mě zajímalo, jaká naše nová královna krásy asi bude. Zpočátku jsem sice nevěděla, která z davu slečen je právě Gabriela, protože je to normální holka, a to se mi na ní vážně hrozně líbí. Na nic si nehraje, je přirozená a svá. Když jsem ji požádala o rozhovor, ihned s úsměvem kývla a já ji začala zpovídat.

foto 2

Nedávný průzkum společnosti Dove ukázal, že ženy trpí nedostatkem sebevědomí, jak je to u nové Miss?
Já se jim vůbec nedivím. :-) Já se taky nerada označuju za sebevědomou, jak si mnoho lidí může myslet, že Česká Miss musí být sebevědomá, tak tomu opravdu není. Když se mě někdo zeptá, jaké to je být Českou Miss, říkám: pořád stejný. Já si to prostě neuvědomuju, nechci si to ani uvědomovat, samozřejmě to je sympatické, když můžu chodit na různé akce, ale já chci být stále sama sebou, tak jako jsem byla před soutěží.

Jak je tedy možné, že se dívka, která nemá vysoké sebevědomí, objeví v soutěži krásy?
Přihlásila mě mamka, já bych se asi nikdy sama nepřihlásila.

Byla jste na vážkách, jestli do toho jít?
Byla jsem hodně na vážkách, v podstatě rodiče a kamarádi mě do toho natlačili. Již nějakou dobu mě přemlouvali, ať do toho jdu, a mamka dva dny před castingem za mě vyplnila přihlášku a řekla: Prostě půjdeš! Já jí začala oponovat, že nechci, ale máma mi řekla, že si to alespoň vyzkouším a uvidím. No a tak jsem šla si to vyzkoušet, a ono to takhle dopadlo. :-)

Proč si myslíte, že právě vy jste vyhrála? Čím jste okouzlila porotu?
Oni především volili diváci, pomocí SMS zpráv. Plno lidí mi psalo, že pro mě hlasovali z důvodu toho, že jsem jim byla sympatická, ale především přirozená a svá. Také mě chválili za medailonek ze soustředění na Mauriciu, že prý byl vtipný a moc se jim líbil.

Přejít na stranu:

 
   
06.06.2014 - Rozhovory - autor: Markéta Škaldová

Komentáře:

 1. [6] prototype [*]

  neznámSml23

  superkarma: 0 04.07.2014, 10:52:59
 2. avatar
  [5] vladka321 [*]

  Čas člověk nezastaví a pro mne stále nejvýraznější miss zůstává Monika Žídková. A tak málo se o ní ví. Myslím, že je to skromná žena, která věděla a ví co chce a tak snad proto ta média o ní moc nejeví zájem.

  superkarma: 0 06.06.2014, 16:57:04
 3. avatar
  [4] Věrulinka [*]

  Sml67 krásná a sympatická žínka Sml59Sml22Sml67

  superkarma: 1 06.06.2014, 13:52:39
 4. avatar
  [3] marianaant [*]

  gerda — #1 Taky si myslím, že těch Miss je hodně a člověk se v tom ztrácí, hlavně když to pravidelně nesledujete.Sml15

  superkarma: 0 06.06.2014, 08:33:52
 5. avatar
  [2] elly [*]

  S Gábinou jsem se potkala o víkendu na akci Pečení pro UNICEF. A byla fakt úžasná...opravdu normální, příjemná.... I když po víkendu s "celebritami" jsem přemýšlela, co některé z nich vůbec opravňuje, aby si o sobě mysleli, že jsou něco víc...

  superkarma: 0 06.06.2014, 07:45:41
 6. avatar
  [1] gerda [*]

  Moc pěkná a sympatická, ale když mě už se ty všechny možné Miss pletouSml30 - máme jich moc.

  1. na komentář reaguje marianaant — #3
  superkarma: 0 06.06.2014, 05:47:07

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme