.

Češi si odvezli z Vegas stejnou trofej jako Shakira a Tom Cruise

Novinky

Češi si odvezli z Vegas stejnou trofej jako Shakira a Tom Cruise

V Las Vegas se sešli profesionálové z celého světa, kteří se zabývají produkcí živých výpravných show. Hodnotili se nejlepší koncertní pódiové show, nejvýpravnější laserové show, neoriginálnější zachycené fotografie z živých produkcí, nejlepší televizní živé show a v královské kategorii se účastnilo 160 produkcí o nejlepší multimediální show, která v sobě zahrnuje většinu jednotlivě hodnocených kategorií.

Obrovským překvapením pro všechny zúčastněné bylo, když si pro nejvyšší trofej za nejlepší multimediální show roku 2014, přišel produkční tým české multimediální show na vodě „VLTAVA ŽIJE 2014“, která vznikla v produkci české eventové agentury Art4promotion.. Jde o historicky první českou firmu, která prestižní cenu ILDA ARTISTIC AWARDS, udělovanou od roku 1986. Mezi další oceněné letos patřili např. tvůrci laserových animací k filmu Oblivion s Tomem Cruisem v hlavní roli, koncert Shakira Live Stage Show v New Yorku, novoroční show v Římě, grand opening spol. Porsche v německém Osnabruecku, osmý ročník televizní show America’s Got Talent a další. Tímto se český projekt zařadil mezi světovou špičku.

a\sadf

Porota ocenila především koncept zhruba padesátiminutové prostorové show, která jedinečným způsobem vypráví příběh za využití moderních audiovizuálních technologií a originálních multimediálních prvků. Multimediální show VLTAVA ŽIJE vyhrála v Las Vegas nejen u odborné poroty, ale získala zde i cenu diváků.    

„ILDA AWARDS je v oboru multimediálních show vnímána podobně jako Oskaři v kinematografii. Tohoto ocenění si vážíme o to více, že jsme první českou společností, která toto ocenění kdy získala,“ říká jednatel agentury Art4promotion Rudolf Střítecký, autor konceptu a režisér multimediální show.

aDd \asd

 

   
18.12.2014 - Redakční novinky - autor: (red)

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Jandywoman [*]

  Tomu říkám úspěch, supr!Sml67

  superkarma: 0 18.12.2014, 22:53:59
 2. avatar
  [1] Blueberry [*]

  Nejak mi uniklo, kde je tam ta Vltava. Cele to vypada jako vybuchujici elektrarna - pane boze, na tohle se divat 50 minut, tak me odvezou do blazince!

  superkarma: 0 18.12.2014, 16:53:55

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Testování intimní kosmetiky pro ženy z ČR a Slovenska
Anketa: Pečete bábovky?
Jaké hračky kupujete svým vnoučatům?
Anketa pro maminky: Jaké kupujete hračky svým dětem?
Výzkum na téma kašel
Průzkum na téma finanční zajištění

Náš tip

Doporučujeme