Orbit WATERMELON 3DLetní dovolenkový výzkum, který uspořádal Orbit Klub, zjistil, že Češi zásadně nevyrážejí na dovolenou bez žvýkaček. Na cestu si je nikdy nezapomene zabalit 86 % dotázaných. Průměrně si s sebou každý respondent bere na dovolenou 2 – 5 balíčků žvýkaček. 

Při balení na dovolenou je nutné nezapomenout na řadu potřebných věcí. Výzkum Orbit Klubu mezi takřka 3400 respondenty prokázal, že pro 86 % Čechů je nemyslitelné odjet na dovolenou bez osvěžujících žvýkaček. Naopak jen 12 % dotázaných si žvýkačky kupuje až na místě.

Orbit Spearmint 3D_maláPrůměrně si s sebou na dovolenou bereme 2 – 5 balíčků žvýkaček a nezapomínáme žvýkat po každém jídle, jak doporučují odborníci. Za nejvíc osvěžující považujeme peprmintové a spearmintové příchuti (67 %), následují máta (16 %) a vodní meloun (11 %).

Odborníci v létě doporučují žvýkání jako spolehlivý prostředek k osvěžení a zmírnění pocitu žízně. Celoročně je doporučováno žvýkání žvýkaček bez cukru po každém jídle a pití, protože snižuje suchost v ústech a napomáhá obnově zubní skloviny.

Orbit Peppermint 3D_maláTradičně nejoblíbenější osvěžující příchutě žvýkaček jsou peprmint a spearmint. Značka Orbit nyní navíc přichází s vylepšením – její peprmintové a spearmintové žvýkačky mají od července vylepšené složení, které déle vydrží svěží. Mírnou změnou prošla i celková grafika výrobku.

Reklama