.

Češi si na dovolenou balí žvýkačky!

Cestování

Češi si na dovolenou balí žvýkačky!

Orbit WATERMELON 3DLetní dovolenkový výzkum, který uspořádal Orbit Klub, zjistil, že Češi zásadně nevyrážejí na dovolenou bez žvýkaček. Na cestu si je nikdy nezapomene zabalit 86 % dotázaných. Průměrně si s sebou každý respondent bere na dovolenou 2 – 5 balíčků žvýkaček. 

Při balení na dovolenou je nutné nezapomenout na řadu potřebných věcí. Výzkum Orbit Klubu mezi takřka 3400 respondenty prokázal, že pro 86 % Čechů je nemyslitelné odjet na dovolenou bez osvěžujících žvýkaček. Naopak jen 12 % dotázaných si žvýkačky kupuje až na místě.

Orbit Spearmint 3D_maláPrůměrně si s sebou na dovolenou bereme 2 – 5 balíčků žvýkaček a nezapomínáme žvýkat po každém jídle, jak doporučují odborníci. Za nejvíc osvěžující považujeme peprmintové a spearmintové příchuti (67 %), následují máta (16 %) a vodní meloun (11 %).

Odborníci v létě doporučují žvýkání jako spolehlivý prostředek k osvěžení a zmírnění pocitu žízně. Celoročně je doporučováno žvýkání žvýkaček bez cukru po každém jídle a pití, protože snižuje suchost v ústech a napomáhá obnově zubní skloviny.

Orbit Peppermint 3D_maláTradičně nejoblíbenější osvěžující příchutě žvýkaček jsou peprmint a spearmint. Značka Orbit nyní navíc přichází s vylepšením – její peprmintové a spearmintové žvýkačky mají od července vylepšené složení, které déle vydrží svěží. Mírnou změnou prošla i celková grafika výrobku.

   
18.08.2010 - Zahraničí - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Petrushe [*]

    Kdyby raději místo nové grafiky zapracovali na složení...v každém balíčku cca tři druhy syntetických sladidel, v ovocných navíc několik syntetických barviv. Mám dojem, že to v těle nadělá mnohem větší paseku, než kolik práce to udělá v ústech...A ještě to do sebe dávkovat po každém jídle? Sml80 

    superkarma: 0 18.08.2010, 14:40:24

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme