Novinky

Červené tváře a náruživé tulení k muži

Erotické sny mívá také čtenářka Eliana. Když se jí takový zdá, vzbudí se v noci přitulená ke svému muži. A když pak znovu usne, zdá se jí o... To už si přečtěte samy.

Alexander Skarsgard? Ten vypadá fakt dobře. Teď jsem si ho prohlížela, tak se mi o něm třeba dneska bude taky zdát... :-) Moc Vám děkuju za příspěvek, milá Eliano, a přeju krásný den!


Krásné ráno,

dnes se mi zdál zajímavý sen. Sice ne erotický, ale byl jako živý. Takové sny mám opravdu ráda, pokud to nejsou sny děsivé.

Erotické sny nejsou nic, zač by se měly ženy stydět, ale proč by se nemohly trošku červenat... Sním často a sny si pamatuji, což je někdy zajímavé co si naše podvědomí vykouzlí. Hezké sny za hranici intimnosti mívám o svém muži. Vystupuje v nich jako sexy hrdina a myslím, že Padesát odstínů čehokoliv je v tomto případě dětská knížka. Někdy si ve snech vykouzlím Alexandera Skarsgarda, jelikož na něj je prostě pěkný pohled a věřím, že je pěkný i na dotek :-)! Ráno se pak probudím, deku zmuchlanou ve tvaru imaginárního hrdiny, jednu nohu hozenou přes muže, na hlavě vrabčí hnízdo ač ve snu jsem samozřejmě děsně sexy a na sobě staré tričko s nápisem Fresh. Tak to jsou pak ty červené tváře a náruživé tulení k nic nechápajícímu muži, který šel spát teprve před pěti hodinami a nemá příliš pochopení pro nutnost brzkého probuzení. Medvědím obejmutím mne přitulí a zároveň zpacifikuje, abych ho nebudila tím, že budu rušit. A tak poslouchám jeho oddychování a v příjemné náruči ještě zavírám oči... aby se mi zdálo.... sakra, to ne... proč se mi musí zdát zrovna o vlakovém nádraží?!

Eliana

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Erotické sny

 • Máte erotické sny?
 • Jak často?
 • Pamatujete si je celé, nebo jen útržky?
 • Zdá se vám o vlastním partnerovi, nebo o někom jiném?
 • Přibližují se erotické sny skutečnosti, nebo jste v nich prožívala něco zvláštního?

Napište mi, budu se těšit. Jedna z vás tentokrát vyhraje knížku Alexandry Potter s názvem Co je nového, kotě? A také rtěnku od Mary Kay.

Na vaše příspěvky čekám do dnešních 14.30 hodin na adrese redakce@zena-in.cz, heslo je Erotický sen. Předem děkuju a přeju hezký den!

cenik

   
13.02.2014 - Čtenářské příspěvky - autor: Lucie Paličková

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Dudlajlama [*]

  Sml52, ja mam nekolik vyznamnych ulovku, opakovane Lendla, , jednou Gotta(ani jeden z nich se mi nelibiSml80), ale nejvic si cenim Brosnana a KeanuSml9

  superkarma: 0 14.02.2014, 00:08:12
 2. avatar
  [2] Suzanne [*]

  staré tričko s nápisem Fresh Sml52Sml52Sml52Sml67

  Krásně jsi to napsala, Eli! A tohle je úžasná hláška Sml54

  superkarma: 0 13.02.2014, 20:39:43
 3. avatar
  [1] samecka [*]

  Sml67Sml67Sml67

  superkarma: 0 13.02.2014, 15:06:20

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme