Téměř před rokem jsme ve Stylu řešily dilema, jestli volit kulaté nebo špičaté boty. Můžete si to připomenout článkem „Ďábelské špice nebo čertovská kopýtka“. A jak je vidět, „kulatky“ zvítězily na celé čáře. Roztomilé retro padesátých let pomalu vytlačilo provokativní špice ze scény. Budiž nám útěchou, že v kulatých botičkách se nám nejen lépe chodí, ale nožka si ponechává i reálný rozměr. Už nevchází napřed zoban, pár centimetrů nic a potom teprve naše maličkost.Držíme se svými botami krok.

Souvisí to i s módou oblečení. Kalhoty se nám dramaticky zúžily a sukně si drží tvar do áčka.
Ale ještě nastala jedna změna.Podotýkám, že je jen na vás, jestli ji přijmete za svou nebo zůstanete u klasiky. Hitem jsou barevné punčochy a ponožky.A nejen barevné, ale i s pestře vzorované.A to, co se normálně považuje za módní trapas je opět nejen dovoleno, ale pro vyznavačky horkých trendů přímo nařízeno. Lodičky, ponožky a sukně.Nebo lodičky, ponožky a legíny. Vstávají vám vlasy hrůzou?Klid, taky jsem zvedala oči v sloup na přehlídce STYL a Kabo v Brně. Ale tak, aby to nikdo neviděl.

Jak už jsem vás tak stačila poznat, najde si tento úlet asi málo příznivkyň a tak to berte jako informaci a snažte se nedávat příliš najevo svou nelibost, když někoho takto postrojeného potkáte na ulici.
Jsme přece tolerantní, ne?

Jaký na to máte názor, milé ženy-in?
Už jste si koupily boty s kulatou špičkou?
K jakému oblečení je nosíte?
Nebo se těžko loučíte se špičkami?
Napište nám.

 

 

 

Reklama