Milé čtenářky, ženy -in,

o ozvláštňování vztahu už docela vím své a nevím, jestli mě může ještě něco překvapit. Moje pokusy typu tyčové tanečnice, průsvitného sexy prádýlka, vyholení rádoby erotického a svůdného obrazce v určitých partiích nebo třeba jen pokus vymalovat ložnici na červeno.... ty všechny skončily fiaskem a nekonečným hurónským smíchem mým i mého milého manžílka.

Ale manžel je taky pes koumes a často vymýšlí různé způsoby, jak náš patnáctiletý fádní sexuální život oživit.

Jednou se domů přiřítil s balíčkem a ruměncem ve tvářích a celý šťastný už od dveří hlásil: Mám ho!!! A těš se na večer! Netušíš, co mě stálo úsilí to koupit, tak to musí stát za to! A opravdu. Děti usnuly a miláček začal vybalovat - obrovského robertka ve zlaté  barvě.

Ještě teď mi cukají koutky při vzpomínce, jak jsem se ho nevinně zeptala, co s tím obrovským studeným monstrem hodlá dělat... No, nebudu Vás napínat, zapomněl koupit v tom rozčilení  baterky a já se opět spokojila raději s malým a teplým...,o)))

Jo a ještě jeden jeho pokus o nekonečné vzrušení. Koupil prezervativ s čertíkem, pamatuju si, že tehdy to bylo něco mimořádného a těžko sehnatelného, tak jsem se těšila na večer i já.

Ale ouha!!!

V zápalu boje se čertík uvolnil a zůstal trčet tam, kde by rozhodně zůstávat neměl. Zbytek večera jsme se pokoušeli milého čertíka dostat ven a nikomu nepřeji vidět ten  nevěřící  pobavený výraz mého gynekologa, když jsem ho na druhý den s rudýma ušima a zpocená až na zádech prosila o pomoc.

Ale  musím říct, že ne všechny pokusy o ozvláštnění vztahu končí katastroficky. Máme s manželem to štěstí, že se umíme překvapovat a vymýšlet si blbosti, pobavit se a dělat si legraci jeden z druhého a následně se smát na celé kolo i po patnácti letech, a doufám, že nám to ještě dlouho vydrží.


Krásný ozvláštněný den všem čtenářkám

přeje Simča


Simčo,
děkujeme za příspěvek a přejeme trvalou originalitu! Posíláme šampon s kondicionérem od firmy Dove.

Dámy, kterou z vás stereotyp baví? Žijete už dvacet let stejně a neměnily byste?
Žijete rozpolceni, protože jeden změnu trvale vyžaduje a druhému změna vadí?
Zajímavé příspěvky čeká odměna!

redakce@zena-in.cz

Reklama