Tanečník Petr Čadek se poprvé ve své kariéře chystá předat něco ze svého umění veřejnosti. V hotelu Savannah ve Znojmě povede kurzy tance - ovšem pouze pro ženy.

Tančírna - škola tance Petra Čadka, jak se bude intenzivní víkendový kurz v hotelu Savannah jmenovat, naučí základy pěti tanců. „Kurz je určen jenom pro dámy, mohou ho brát jako takové taneční cvičení na způsob zumby, anebo jako trénink na taneční parket,“ upřesňuje Petr Čadek. Tančírna proběhne v listopadu a frekventantky se budou po tři dny učit krokům latinských a standardních tanců a na závěr kurzu je Petr Čadek provede po parketu.

Cadek

„Hotel Savannah jsem si pro svůj vůbec první veřejný kurz vybral, protože tady pro mé kurzy připravili exkluzivní prostředí, účastnice mého kurzu tady dostanou kompletní fullservis,“ říká Petr Čadek. Zatímco se tancechtivé ženy budou věnovat krokům samby, jejich partneři budou moci poznat krásy znojemské vinařské oblasti či si užít relaxaci v hotelovém wellnesscentru. „Bude to jako v Hříšném tanci, prostě kompletní služby pro celou rodinu,“ říká se smíchem Čadek.

Přihlásíte se?

Reklama