Domácnost

Čerstvý závan vznešené elegance pro vaše oblečení

Nový Silan Royal Flowers právě přichází

Představte si, že se procházíte po zámecké zahradě plné květin, nadčasové krásy, elegantní svěží vůně a královské atmosféry. Růže a jiné vybrané květiny jsou v plném květu, halí vás do své bohaté vůně a vtahují vás do světa královských radostí. Již nemusíte jen snít. Značka Silan společnosti Henkel ČR představuje novou řadu aviváží Silan Royal Flowers. Vaše oblečení zahalí dlouhotrvající prémiové vůně inspirované elegantními královskými parfémy, díky nimž každý den bude výjimečný, a vy se budete cítit přímo královsky.

Silan

Nové aviváže Silan Royal Flowers našly svou inspiraci mezi nejvybranějšími královskými květinami - růží, orchidejí a lilií. Jejich fascinující a dlouhotrvající vůně vás přenesou do světa králů a královen, kde jsou ženy tak nádherně ženské.

Nová řada Silan Royal Flowers nabízí výběr ze tří nevšedních přepychových a tajemných vůní:

  • Silan Royal Rose – inspirováno nejtradičnější z královských květin, růží, která v letních růžových zahradách přinášela potěšení celým generacím králů a královen
  • Silan Royal Orchid – inspirováno nejvzácnější a nejjemnější z květin, orchidejí s krásně aromatickou vůní
  • Silan Royal Lily – inspirováno exotickým aroma lilií, které vypráví o přepychových a tajemnem opředených požitcích

Kromě luxusní vůně nabízí Silan Royal Flowers vysoce účinné složení, které uhladí vlákna textilií a oblečení tak zanechá neuvěřitelně jemné. Po vyjmutí prádla z pračky se tak celá rodina ocitne v královském světě přepychových potěšení. Díky novince Silan Royal Flowers si všichni mohou užít atmosféru vznešené elegance každý den!

Nové aviváže Silan Royal Flowers v prémiovém balení se zlatavými uzávěry jsou k dostání v několika velikostech balení s těmito doporučenými maloobchodními cenami: 69,90 Kč (900 ml), 129,90 Kč (1,8 l) a 179,90 Kč (2,8 l).

   
25.10.2013 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. avatar
    [1] datura [*]

    Aviváž nepoužívám, tlouklo by se mi to s oblíbených parfémem Sml16Sml15

    superkarma: 0 25.10.2013, 12:06:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme