Zdraví

Čerstvě usušené prádlo

Ptáte se, jak má vonět chlap a jestli má vůbec vonět? Určitě vonět má, ale každému sluší něco jiného. Nejlépe voní čerstvě osprchovaný, ale jinak vždy v čistém oblečení s mírnou pánskou vůní parfému.

Mou nejoblíbenější vůní je neodmyslitelně vůně z řady Nivea pro každodenní použití, pak samozřejmě parfémy lehčích vůní, ne moc sladké ani moc kořeněné. S jedním parfémem si vystačím celý rok, mimo to používám právě vůně a deodoranty od Nivey.

Aromaterapii nevyužívám.
Jinak miluju vůni čerstvého ovoce, malin, jahod apod., vůni jehličnatého lesa a citrusů. Neodolatelná je vůně miminek, to jsem si vždycky užívala. Taky čerstvě vyprané, venku usušené a vyžehlené prádlo krásně voní.

Přeju krásný voňavý víkend!

P. D.


Díky za příspěvek, voňavý víkend i Vám! Jo, vůně prádla, ta mi chybí. Nemáme balkon ani lodžii, suším v koupelně a fakt to není ono. Už jsem uvažovala i o okenním sušáku, ale jednak se tam toho moc nevejde a pak, přijde mi to takové... špinavé. Ale to je asi jen předsudek, používá to řada i docela čistotných sousedek. :-) Mám prostě pořád pocit, že se to prádlo umaže od fasády domu.

   
13.07.2007 - Zdraví - autor: Eva Jedelská

Komentáře:

  1. avatar
    [1] paviocko [*]

    Čerstvě vyprané prádlo mám taky ráda... Miluju čerstvě povlečenou postel, ten první pocit, když se člověk uloží... mmmmmm

    superkarma: 0 13.07.2007, 15:57:23

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme