Ptáte se, jak má vonět chlap a jestli má vůbec vonět? Určitě vonět má, ale každému sluší něco jiného. Nejlépe voní čerstvě osprchovaný, ale jinak vždy v čistém oblečení s mírnou pánskou vůní parfému.

Mou nejoblíbenější vůní je neodmyslitelně vůně z řady Nivea pro každodenní použití, pak samozřejmě parfémy lehčích vůní, ne moc sladké ani moc kořeněné. S jedním parfémem si vystačím celý rok, mimo to používám právě vůně a deodoranty od Nivey.

Aromaterapii nevyužívám.
Jinak miluju vůni čerstvého ovoce, malin, jahod apod., vůni jehličnatého lesa a citrusů. Neodolatelná je vůně miminek, to jsem si vždycky užívala. Taky čerstvě vyprané, venku usušené a vyžehlené prádlo krásně voní.

Přeju krásný voňavý víkend!

P. D.


Díky za příspěvek, voňavý víkend i Vám! Jo, vůně prádla, ta mi chybí. Nemáme balkon ani lodžii, suším v koupelně a fakt to není ono. Už jsem uvažovala i o okenním sušáku, ale jednak se tam toho moc nevejde a pak, přijde mi to takové... špinavé. Ale to je asi jen předsudek, používá to řada i docela čistotných sousedek. :-) Mám prostě pořád pocit, že se to prádlo umaže od fasády domu.

Reklama