Dnešní uspěchaná doba a s ní spojený každodenní kolotoč správnému stravování bohužel nenahrává a v mnoha rodinách tak končí příprava snídaně a svačiny slovy „Tady máš peníze a kup si něco dobrého.“ Víte, co „dobrého“ si vaše děti koupí?

Jogurt, ovoce a zeleninu? Zeptejte se uklízečky u vás ve škole, jaké poklady nachází v odpadkových koších. Společnost Waranfood představuje jednoduché řešení - „Take your break FOOD“ aneb každodenní rozvoz čerstvých svačin přímo do školy vašeho dítěte. Svačina je k dispozici již před samotným začátkem vyučování a poskytuje tak dítěti na celé dopoledne dostatečný přísun energie a tekutin. Kromě zajištění správných stravovacích návyků a možných lepších studijních výsledků dítěte máte navíc absolutní jistotu, že vámi vynaložené peníze byly dobře investovány.

www.waranfood.com

„Pokud dítě vstává ráno kolem šesté hodiny, mělo by se nasnídat ještě doma před odchodem do školy. Pokud to není možné z nějakých důvodů učinit, je nutné dbát na to, aby to dohnalo alespoň zdravou a vydatnou svačinou. V žádném případě nesmíme dopustit, aby dítě bylo o hladu až do oběda, který, když mu nebude chutnat, nahradí koupí něčeho dle vlastní chuti. A už se dostáváme k tomu, co je v dětském stravování tím nejdůležitějším - pravidelnost a dodržování pitného režimu,“ komentuje Prim. MUDr. Dalibor Pastucha, Ph. D. MBA, dětská obezitologická ambulance.

Složení svačiny

www.waranfood.com

Složení svačiny je pravidelně obměňováno, a to zejména s ohledem na aktuálně dostupnou zeleninu. V tuto chvíli se zájemci mohou těšit na „podzimní menu“ s využitím mrkve, zelí, okurky a papriky, které je navrženo pro sudý a lichý týden v měsíci. Na každý den je k dispozici jiný sendvič, tortilla nebo bageta z čerstvého kváskového pečiva obložená čerstvou zeleninou, sýrem a šunkou z masa. Dále nabídku tvoří sladká středa, kde je prozatím k dispozici trio čerstvě upečených šumavských koláčků, nebo tvarohový závin. Součástí všech svačin je také buď ovocný jogurt, smetanový bílý jogurt, nebo tvarohovo-smetanový Okrouhlíček z farmy BioVavřinec. Pro doplnění tekutin slouží 0,5 l balení pramenité neperlivé minerální vody z artézských pramenů. Všechny suroviny jsou čerstvé, svačiny jsou baleny ručně bez použití balicích plynů.

Jednoduché objednání na vybrané dny i celý měsíc

Objednání svačiny je velmi jednoduché. Stačí se pouze zaregistrovat na www.waranfood.com. A pak už vzhůru do vybírání. Sami nebo ve spolupráci s dítětem můžete zvolit dodání svačiny na jednotlivé dny nebo celý měsíc. Záleží opravdu jen na vás.

Kde „Take your break FOOD“ funguje

Rozvoz svačin v tuto chvíli probíhá prozatím na území hlavního města Prahy, nicméně v budoucnu se uvažuje o celorepublikovém pokrytí.

Cena jedné svačiny „Take your break FOOD“ se pohybuje od 49,50 Kč.

www.waranfood.com

Reklama