Vztahy

Černé podvazky


Všechno začalo vlastně jedním babským sezením u kafe, kde se obvykle rozebírá kde co. Já a moje čtyři kamarádky jsme postupně zdrbly všechny a všechno a poté, co si nechaly přinést lahvinku červeného, se řeč samosebou stočila na sex.

Do té doby jsem se aktivně zapojovala do diskuse, ale po pár minutách jsem postupně utichala a utichala, až jsem už mlčící nabyla dojmu, že do této doby moje spokojené 14leté manželství, vlastně třeba tak spokojené manželství není a je třeba s tím po stránce sexu něco udělat. Z mého tichého a soustředěného poslouchání kamarádek o nočních orgiích mě vyděsila otázka Silvy: „A co ty?“ Já, já, co já, no normálka. Moje chabá odpověď je neuspokojila a kolektivně se chytily myšlenky na erotické překvápko pro mého manžílka. Marné protesty.

Čím začít. Zkrátka a jednoduše. Volba padla na nějaké lesklé kalhotky a bílé podvazky, intimní osvětlení a vychlazené šampaňské. A šlo se hned nakupovat. Nezmohla jsem se vůbec na odpor a odevzdaně stála nahatá v kabince, zatímco mi mé dámy donášely jedno prádélko za druhým. Mezitím jsem si do zrcadla v kabince nadávala do všeho možného a doplňovala to náležitými grimasami. Konečně vybraly.

U další skleničky domyslely scénář. Manžel přijde večer z práce, já už všechno přichystané, včetně sebe, děti u babičky a zbývá jen ten moment překvapení. Po drahné debatě na to přišly. Vlezeš si do skříně a v té správné chvíli pomalinku ladným krokem vylezeš. Jako trubka jsem všechno odkývala. Cestou koupily šampus a že jim pak "po" mám zavolat.

Týden se nic nedělo, běžný pracovní a školní den střídal druhý a já pracně odbývala jeden telefon za druhým, kdy mi ženský pořád dokola volaly, jestli jako už to nebo ne. Už mi z toho začalo hrabat, až jsem si v pátek řekla, že to prostě provedu, ať je klid.

Scénář akce probíhal dle plánu. Manžel volal, že se zdrží a přijde kolem deváté. To šlo, bylo dost času na přípravu. V devět jsem stála v ložnici v podvazkách, které mě divně na stranách řezaly, u připraveného stolečku s vychlazeným šampusem a taky s divným pocitem, že mě muselo šibnout. V momentě, kdy jsem si to zrovna říkala a rozhodla se to odpískat a už už jsem se začala převlékat do normálního, klasicky zašramotily klíče.

Zpanikařila jsem.

Se dvěma už rozepnutými podvazky jsem zahučela do skříně. Až tam mi došlo, že jsem v přípravě selhala. Ten kufr a sezonní věci tam být neměly. S nohama vzhůru jsem tak nějak divně sedo-ležela ve skříni a čím dál víc mě objímal pocit zoufalství. Manžel na mě volal, že už je doma, a oproti svému zvyku se šel hned osprchovat.

Odpovědí mu bylo jen mé hučení ze skříně. Nereagoval a zaplul do koupelny. Začalo mě bolet za krkem. Řekla jsem si, že na to kašlu, vylezu, stihnu se ještě mezitím přestrojit a všechno to uklidit. Pak si dáme spolu v klidu kafe a bude, ale ten čertík v duši mi namlouval, že mě budou ženský chodit strašit, když to nedotáhnu do konce. Uběhl drahocenný čas, a než jsem se stačila rozhodnout, manžel stál v ložnici. Hledal mě.

Mezitím jsem v té skříni úplně ztuhla. Uvědomila jsem si, že jsem tam už nějakou chvilku a že můj následný výstup ze skříně bude mít asi pramálo společného s naplánovaným scénářem. S hrůzou jsem si uvědomila, že se nemůžu hnout, brněly mi ruce a nohy a moje záda ve tvaru písmena C odmítala poslušnost. Začal boj o život.

Manžel mezitím chodil po bytě a volal na mě, až začal být fakt zmatený, až vystrašený. Rozhodla jsem se svůj boj vzdát a už hlasitě volala ze skříně o pomoc. Hurá, našel mě a vysvobodil. Vypadla jsem jako balík ven a zatímco si na zemi porovnávala své údy do normálního stavu, on jen stál, civěl a neřekl jediného slova.

Když jsem si na zemi uvědomila absurdnost této situace, zareagovala jsem tím nejhorším způsobem. Vyskočila ze země a začal hystericky ječet stylem - nic neříkej, vůbec nic mi neříkej ...

Milé dámy, ten mě ale dostal. Vzal mě do náruče a prohlásil – však já nic neříkám a mimochodem moc ti to sluší. Otočila jsem se a podívala se do zrcadla, které je na té skříni. Na hlavě totální rozcuch z té skříně, ubrečené oči, na půl rozdělané podvazky a otlaky od těch zbylých – celkový obraz zkázy.

Následný záchvat smíchu si oba pamatujeme ještě dnes.

A mimochodem. Ty podvazky jsem vyhodila a koupila si nové, krásné, černé. Řekla bych, že se černá manželovi líbí víc a naše večery prožíváme zase jen tak, jak chceme my a jak nám to vyhovuje. A řekla bych, že se rozhodně nenudíme.

Tiny


Tiny,
s černými nebo s bílými, myslím, že show umíte udělat doma pěknou.
Děkujeme a hodně zdaru podvazkovým večerům!

Pořizujete si domácí mazlíčky pro oživení vztahu?
Nečekaně se ve vztahu něco zvrtlo a hned byla nuda pryč?
Na příspěvky se těší:

redakce@zena-in.cz

   
26.10.2005 - Láska a vztahy - autor: Markéta Breníková

Komentáře:

 1. avatar
  [16] Cher [*]

  superkarma: 0 26.10.2005, 21:21:53
 2. [15] tanecnice [*]

  A taky si myslim, ze podvazky jsou doopravdy vecicka super rajcovni

  superkarma: 0 26.10.2005, 18:41:12
 3. [14] tanecnice [*]

  superkarma: 0 26.10.2005, 18:40:34
 4. avatar
  [13] fialinka [*]

  pěkné...

  superkarma: 0 26.10.2005, 17:23:04
 5. avatar
  [12] zn0uz4 [*]

  hmm.. to by si na sebe zena v zivote nevzala, pritom je to tak rajcovni.. achjo

  superkarma: 0 26.10.2005, 14:58:59
 6. avatar
  [11] Žábina [*]

  já na sobě podvazky v životě neměla a vidím oč přicházím

  superkarma: 0 26.10.2005, 14:14:01
 7. avatar
  [10] Majdinka [*]

  SUPER SUPER SUPER živě si to dokáži představit!
  Haló, radakce to je na odměnu! Nebo vy jste se tam nesmáli?

  superkarma: 0 26.10.2005, 14:00:04
 8. avatar
  [9] SENSITIVESKIN [*]

  Já jsem taky takhle experimentovala před několika lety, střídala jsem prádýlko, košilky atd. a pak mě napadlo, vzít si jen koženou kravatu a jinak nic. Když mne manžel odkryl, opravdu začal řvát smíchy jako blázen. Já jsem nejdřív bulela, ale pak mi to došlo a tlemili jsme se asi 2 hodiny. Zjistila jsem, že ho nejvíc přitahuju v jeho nátělníku a vlněnejch fuseklích

  superkarma: 0 26.10.2005, 13:16:55
 9. avatar
  [5] tlustoprdka [*]

  Midsummer:

  superkarma: 0 26.10.2005, 12:56:31
 10. avatar
  [3] Midsummer [*]

  S podvazkama mám taky zážitek: kupodivu z pracoviště. Kdysi (záměrně nepoužiju termín "zamlada") jsem nosila ve vedrech místo punčoch podvazkový pás a punčochy - kompletně černá barva. Jednou jsem si to poněkud potřebovala v kanceláři pod sukní porovnat. Sama v kanceláři, odsunula jsem židli, stoupla si, vyhodila sukni do výšky a mírně v předklonu jsem porovnala pás a pásky k punčochám. Pak jsem si zase sedla. Z vedlejší kanceláře naprosto "neviditelný" kolega zahulákal: "Hezký! Ještě jednou!" Nejdřív mi moc nedošlo, že je to na mě, až ve chvíli, kdy jsem se otočila, a zjistila, že v prosklené stěně za svými zády vidím svého kolegu "odvedle" jako v zdrcadle. Takže on předtím taky "viděl"! Poznámka: pro úplnost uvádím, že spoďáry jsem navzdory teplu měla!!!

  superkarma: 0 26.10.2005, 12:25:20
 11. [2] jatunka [*]

  superkarma: 0 26.10.2005, 12:21:16
 12. avatar
  [1] soptice [*]

  superkarma: 0 26.10.2005, 12:20:01

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme