O svou příhodu s líčením se s námi podělila i Klára Křížová. Jako“sedmnáctka „se vyžívala v temném líčení a jak už to chodí, líbila se nejvíc sama sobě. Jak působila na ostatní? Přečtěte si její historku z diskotéky.

Mám takovou milou historku, která se váže k mému líčení. Ráda na ni vzpomínám. Měla jsem období, kolem 17 let, kdy jsem chodila v černém, všechno muselo být černé. Takže jsem měla černé rozcuchané vlasy a oči také díky konturovací tužce černé jako uhel.

Už nevím jak, octla jsem se s jednou kamarádkou na „normální“ diskotéce, v Praze na Džbánu. Neměly jsme moc peněz a kamarádka tam měla známé – diskokluky, co nás prý určitě na něco pozvou. Táhla jsem se tam přes celou Prahu a výsledek byl tristní.

Jí hned někdo vzal tancovat a pak jí hostili u baru. Jak jsem tak s ní u toho baru stála, obořil se na mne nějaký diskokluk, co tam chci a pak se tak na mne zadíval a řekl „Tobě doma bouchly kamna co?“.. Takže  - sklidila jsem posměch, kamarádka se na mne vyprdla a ještě mě na nic nikdo nepozval. Díky mému temnému zjevu. Tak jsem šla na tramvaj a jela jsem domů s tím, že do těchto podniků už fakt nepůjdu.

Klára

Ale byly jistě podniky, kde tvůj temný zjev bodoval.

Máte také nějakou příhodu s líčením, milé ženy-in? Podělte se s námi o ní. Jaké byly vaše krášlící začátky? Zažila jste nějaký trapas? Myslela jste si, jak nejste krásná a někdo vám dal najevo, že vypadáte jako strašidlo?Kdy jste to se šminkami přehnala? Ve kterém období jste se malovala nejvíc? Co jste zdůrazňovala především? Oči, nebo ústa?

Napište nám na dnešní téma „Moje první šminky“

Na vaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama