Přiznám se, že k napsání dnešního článku mě inspirovala „esoeska" od Gentiany, která řešila oblečení na promoci. Většina z vás jí radila malé černé nebo kostým. Ano, svádí to k univerzální variantě, kterou užijeme i později, a zabijeme tak dvě mouchy jednou ranou. Jsme přece praktické.

Ale co když nechcete být stále zatraceně praktická? Tak si vyhoďte z kopýtka, oslovte nějakou módní návrhářku typu Liběny Rochové a nechte si navrhnout originální model, ve kterém zaručeně nikoho nepotkáte.
A jestli ho nevezmete nikdy víc na sebe? Co na tom? Tak ho darujte, přešijte, vydražte.

Já osobně bych to řešila třeba jako celebrity. Černou sukní a bílou blůzou. Nabízí vám neskutečné množství variant šitých přímo na tělo.
Sukně může být úzká, krátká nebo třeba dlouhá široká.
A materiály? Co je vám milé. Slavnostně bude vypadat samet, dlouhá široká nejlépe vynikne z poněkud štajfovějšího" taftu, krátké můžou být z hedvábného atlasu, strukturového buretu nebo třeba ze splývavého žoržetu, záleží na střihu.

Halenka extravagantní jako od Diora nebo třeba bez rukávů, jak to vyřešily herečky na fotografiích. 
Jedno mají ale společné: módní vysoký pas. Takže nevíte, v čem na operu, koncert nebo třeba na věneček do tanečních? Pořiďte si černou sukni a k ní už střídejte blůzy podle libosti. K tomu psaníčko nebo pidikabelka a budete vypadat stále jinak a přitom šik. 

Reklama