Ne, nenabízím vám výběr figurky před šachovou partií. Jsme přece v rubrice Styl. Bude řeč o dvou nejprotikladnějších barvách, které známe. Dokonce se vedou diskuze o tom, jestli jsou to ještě vůbec barvy.  Ale ani do té se dnes pouštět nebudu. Dnešní stylové téma je mnohem prozaičtější.

malé černé malé černé

Pojem malé černé znáte asi velmi dobře. Měly by být základním kamenem šatníku každé ženy, která žije rušným společenským životem. Ale co takhle malé bílé? I tento pojem se už pomalu ustálil ve slovníku módních tvůrců.

malé bílé

Jde o společenské šaty, které mohou plnit úplně stejnou funkci jako malé černé. Ale možná mají oproti nim výhodu, že jsou variabilnější. Mohou posloužit nejen jako svatební a společenské, ale s vhodnými doplňky je užijete i jako letní šaty, protože nepůsobí tak stroze a oficiálně jako malé černé.

Samozřejmě, že je důležitá volba materiálu. Jinak budou působit šaty z hedvábného taftu a jinak třeba lněné, i kdyby měly úplně stejný střih. Ale tohle pravidlo platí i pro malé černé.

malé černé malé bílé

Takže teď je jen na vás, které jsou vám sympatičtější. Černé, nebo bílé?


Tipy: jak nejlépe prát černé a bílé oblečení, které máme rádi?

perwollPerwoll White Magic s efektem obnovení bílé
Perwoll White Magic s efektem obnovení bílé má speciální složení, které brání zašednutí bílého prádla. Kromě toho je prvním speciálním pracím prostředkem, který s každým vypráním obnovuje bílou barvu, takže stále září jako nová. Je vhodný zejména pro bílé oblečení a všechny druhy tkanin od bavlny přes vlnu a hedvábí až po umělá vlákna. Díky inovačnímu složení s efektem obnovení bílé se dokonce již zašedlá bílá opět rozzáří jako nová!
perwollPerwoll Black Magic s efektem obnovení černé
Perwoll Black Magic s efektem obnovení barev má velmi unikátní složení, které brání vymývání barevných pigmentů z vláken a předchází tak blednutí černé a tmavých barev. Je prvním speciálním pracím prostředkem, který obnovuje černou a tmavé barvy oblečení, neboť je zbavuje zašednutí, a s každým vypráním je intenzita barev výraznější. Je vhodný pro černé oblečení a oblečení v tmavých barvách i všechny druhy tkanin.
Díky inovačnímu složení s efektem obnovení barev bude dokonce již zašedlá černá opět černá jako nová!

Více na nových stránkách www.perwoll.cz

lupa

Reklama