Zima si dávala načas a myslím, že jí to nikdo neměl za zlé. Mohli jsme chodit takřka nalehko a prostovlasé. Ale tahle pohodička skončila. Zima ukázala drábky a došlo i na čepice. Už jste také narazily kulicha, nebo se mu stále ještě bráníte.

Zrovna dnes jsem řešila dilema, jakou čepici si vzít. Jak už jsem tady zmínila, koupila jsem si krásný tmavomodrý kabát se zlatými knoflíky. Vypadá jak námořní uniforma. Ale najednou nastal problém. Nemám k němu čepici. Asi před měsícem jsem si v jednom obchodě zkoušela tmavomodrou pletenou kšiltovku. Vypadala dobře, ale tenkrát bylo ještě teplo, tak jsem nákup odložila. A dnes by se mi tak hodila. Bez čepice v zimě nechodím. Nesnáším, když mi nafouká do uší.

Ale něco se stalo. Mám pocit, že čepice, které mi dřív slušely, už ke mně nějak nejdou. Třeba barety. Dříve jsem jich měla několik a nosila je celou zimu, dnes nevím, jak je nasadit, abych nevypadala jako tetka. Přestalo mi slušet holé čelo. Buď se mění můj vkus, nebo hlava. Asi obojí. Nikdy jsem nenosila kulichy a dnes se v nich cítím nejlépe, i když na ně už nemám věk. Padesátka v kulichu, není to divné? Ale co, pořád lepší než zánět dutin.

Ale ten mi doufám nehrozí. Jak tak koukám na ten bohatý výběr a rozmanitost pokrývek hlavy, určitě si nějakou pořídím.

Vybrala jsem vám na ukázku a pro inspiraci několik modelů. Nosí se takřka všechno. Od kulíšků přes kšiltovky, „vakočepice“ až po teplé ušanky. Čepicek jsou z kolekcí prodávaných na portálu ZOOT, můžete si je objednat on-line.

baret

Pletená baretka

špice

Tříbarevný melírovaný kulich

cepice

Čepice s růžičkami Desigual

 

čepice s kšiltem

Bílá čepice s kšiltem

vakočepice

Melírovaná „vakočepice“ je velmi módní

ušanka

Ušanka z umělé kožešiny zahřeje stejně dobře jako z pravé

růžová

Růžová čapka s copánkovým vzorem (k dostání v mnoha barvách)

kulich

Kulíšek v barvě velbloudí srsti

růžová

Světle růžová čepice s copánkem

 

Více čepic a barev najdete na ZOOT

Jak jste na tom s čepicemi vy, milé ženy-in?

  • Nosíte je, nebo se jim stále vyhýbáte?
  • Dáváte přednost sportovnějším typům, nebo spíše ženštějším? Nosíte klobouky?
  • Vyrábíte si čepice sama, nebo si je kupujete?
  • Jste zapřisáhlá odpůrkyně čehokoliv, co se nosí na hlavě? Kde jste k čepicím získala takovou nechuť?
  • Co nosíte místo nich?
  • Když už vám nic jiného nezbývá, jaký typ čepice jste ochotna akceptovat?
  • Už se vám někdy „frajeřinka“ nevyplatila?

Napište mi na dnešní téma. Na vaše příspěvky, ale i fotky vašich čepic se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Pět nejrychlejších se může těšit na 1000 bodů a ostatní na štěstí při losování dárku.

Dnes je ve hře dárkový poukaz na nákup zboží v hodnotě 500 Kč v internetovém botiku ZOOT

zoot

Žena-in Vánoční nákupní zóna: Ve spolupráci s nákupním portálem www.zoot.cz jsme pro vás připravili speciální nákupní zónu, kde si můžete vybrat a koupit dárky, které byste sama chtěla pro sebe nebo pro vaše blízké.

Je to internetový nákupní portál, se kterým máme velmi dobrou zkušenost. U zakoupeného zboží si můžete vybrat, jakým způsobem Pokud je objednané zboží na skladě, což je většina – na skladě mají více než 30 000 kusů, zásilka vám přijde obratem. Také si můžete vybrat osobní odběr zboží – v Praze jsou již dvě odběrná místa – v Melantrichově ulici na Praze 1 a nově Vánoční výdejna radosti na Hlavním nádraží, která byla otevřena 15. listopadu a její provoz končí 15. ledna 2013.  Zde si objednávku můžete vyzvednout ještě tentýž den (pokud si objednáte zboží do 11.00). A nebojte se, pokud vám zboží není nebo se vám nelíbí, můžete jej zde nechat a nic vás to nebude stát. A co je důležité, nově máte na vrácení zboží, bez udání důvodu, 90 dnů!

Žena-in Vánoční nákupní zóna: Podívejte se, co jsme pro vás připravili:http://www.zoot.cz/kolekce/1695/zena-in/888/zena-in

Ve spolupráci s Ježíškem dělá radost ZOOT!

Reklama