.

Centrum Chodov okouzlí své zákazníky nejvyšším vánočním stromkem a nadstandardní péčí

Novinky

Centrum Chodov okouzlí své zákazníky nejvyšším vánočním stromkem a nadstandardní péčí

Nejvyšší vánoční strom v českých nákupních galeriích, který dosahuje až do 15 metrů, letos vyrostl v Centru Chodov. To stejně jako vloni bude své návštěvníky zdarma hýčkat nadstandardními službami, jež jim zpříjemní předvánoční nakupování. Galantní shopping asistenti ochotně pomohou s taškami každý adventní týden od čtvrtka do neděle.

shopass

Věrní zákazníci pak mohou využít i bezplatného poradenství módní stylistky, mytí čelních skel svých vozů či ekologického VIP transportu, který zájemce dopraví do vzdálenosti 25 km. Centrum Chodov nezapomnělo ani na atraktivní facebookovou soutěž o poukaz v hodnotě 10 000 Kč do prodejny Coccinelle, jež mohou držitelé věrnostních karet vyhrát do 20. 12. O adventních víkendech pak bude nákupní centrum patřit hudebním vystoupením v podání Christmas Friends Band či tvořivým dílnám. Mezi 21. a 23. 12. navíc proběhne oblíbené Christmas Night Shopping s prodlouženou otevírací dobou prodejen do 22 hodin doplněné kulturním programem.

Centrum Chodov své zákazníky v období adventu zahrne nadstandardní péčí a stejně jako vloni jim 21.–23. prosince nabídne Christmas Night Shopping s prodlouženou otevírací dobou prodejen až do 22 hodin. Každý adventní týden od čtvrtka do neděle (11–19 hodin) všem s taškami ochotně pomohou galantní shopping asistenti. Ve stejných dnech (11 hodin – konec otevírací doby) bude pro držitele věrnostních karet centra navíc připraven bezplatný ekologický VIP transport elektromobily BMW i3 vybavenými i dětskou sedačkou, který dopraví zájemce s nákupy do vzdálenosti 25 km. Ti, kdo zavítají do centra vlastním vozem, pak mohou využít služby mytí čelních skel gratis. Módní stylistka zdarma poradí vždy od čtvrtka do neděle (15–19 hodin) s výběrem správného outfitu všem věrným zákazníkům, kteří si její služby od 3. prosince zarezervují na Facebooku Centra Chodov. Do věrnostního programu přitom může jednoduše vstoupit každý přímo v Centru Chodov; prvních 1 600 nových členů kromě věrnostní karty dostane i dárek. Atraktivní cena, voucher v hodnotě 10 000 Kč do prodejny Coccinelle, čeká na jednoho věrného zákazníka v soutěži na facebookovém profilu centra.  

strommm

Byť jsou předvánoční nákupy mnohdy spojovány se spěchem a stresem, Centrum Chodov chce, aby si jeho návštěvníci sváteční atmosféru užili: „Přejeme si, aby lidé chvíle strávené v našem centru nevnímali jako nákupní shon, ale aby se zastavili, poslechli si koledy, vyrobili si vánoční ozdoby a celkově si užili sváteční atmosféru v klidu a pohodě i díky našim extra službám,” uvedla Kristína Naňová, Senior Marketing Manager Centra Chodov. Tomu napomáhá i stylová výzdoba s dominantou v podobě vůbec nejvyššího vánočního stromu v českých nákupních centrech. Pro všechny, které stresuje výběr dárků, anebo hledají inspiraci, centrum navíc přichystalo praktický tištěný i elektronický leták až s 500 tipy na vánoční nákupy.

O adventních víkendech, vždy mezi 15. a 18. hodinou, budou pro návštěvníky připravena hudební vystoupení v podání Christmas Friends Band (neděle 6., 13. a 20. 12.) a tvořivé dílny (soboty 12. a 19. 12.). V sobotu 5. prosince (16–19 hodin) dětem do Centra Chodov přinese drobné dárky Mikuláš s čertem a andělem. Zlatým hřebem oslav Vánoc v Centru Chodov se stane  Christmas Night Shopping (21.–23. 12.) se zábavným programem od 18 do 22 hodin, v rámci něhož se všichni mohou těšit na hudební i baletní vystoupení, soutěže o ceny, anděly na chůdách a VIP lounge s občerstvením pro věrné zákazníky.

Více informací naleznete na www.centrumchodov.cz nebo na https://www.facebook.com/centrumchodov.

   
01.12.2015 - Redakční novinky - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] knihovna [*]

  OC Chodov je opravdu nejhezčí centrum. Nefandím jim. Ale výzdobu i venkovní mají vkusnou. Venkovní strom vidím na dálku ze svého bytu a je to hezký pohled Sml58

  V centru už se vyznám, ale teď ho rozšiřují a dostavují, to pak bude peklo- prý největší v čr.

  superkarma: 0 02.12.2015, 10:01:27
 2. avatar
  [4] Pentlička [*]

  V sobotu jsem byla v jednom takovém centru nakupovat vánoční dárky a udělalo se mi tam zle, ze všech těch davů, hluku, věcí, musela jsem všeho nechat a odjet urychleně domů. Vánoční pohodu a vůbec kouzlo vánoc si přestavuju ale úplně jinak.

  superkarma: 0 02.12.2015, 08:46:00
 3. avatar
  [3] vladka321 [*]

  Tak toto mě rozhodne mine Sml16

  superkarma: 0 01.12.2015, 14:34:23
 4. avatar
  [2] ToraToraTora [*]

  Hmmmm, nákupák. To je kouzlo vánoc jako prasátko

  superkarma: 0 01.12.2015, 13:38:14
 5. [1] bobani [*]

  hezký

  superkarma: 0 01.12.2015, 11:40:38

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme