Zdraví

Centra volného času mají svoji miss: Brumlovku!


Soutěž s názvem Puls of your life 2008, která vybírá nejlepší centrum pro volný čas v České republice, již zná svého vítěze. Odborná porota zvolila nejlepším volnočasovým centrem Balance Club Brumlovka, která sídlí na Praze 4.

 

Nejlepší mezi nejlepšími zvolila vskutku odborná šestičlenná porota. Seděli v ní: Daniel Müller – školitel fitness instruktorů, Petr Jánský – dvojnásobný mistr světa ve sportovním aerobiku, Radka Hanáková – mistrně světa ve sportovním aerobiku, desetibojař Tomáš Dvořák, Miroslav Honsů, Lucie Kovaříková, a posledním porotcem byl Stanislav Hervert – vedoucí masér českého olympijského týmu. Porota se soustředila především na hodnocení komplexnosti nabídky jednotlivých center.

„Na ploše 4 tisíce metrů čtverečních nabízí Balance Club Brumlovka širokou škálu služeb včetně pětadvacetimetrového bazénu a klidové zóny. Služby centra jsou na vysoké úrovni, team je pravidelně vzděláván a návštěvníkům přináší celou řadu novinek. Členství v klubu je pro běžného klienta možná trochu drahé, za kvalitní služby si ale musíme asi připlatit,“ zdůvodnil své hlasování Daniel Müller. Radka Hanáková dodala, že Balance Club Brumlovka je komplexním wellness centrem s bezbariérovým vstupem, skvělou svalovou diagnostikou a novinkami, jako je například hydrobike.

 

Balance Club Brumlovka, který oslaví v letošním roce své již druhé narozeniny, tak předčil proslulý brněnské Big One Fitness, který si „odnesl" stříbro a bronzovou budějovickou FactoryPro.

 

Zleva Jan Vrabec za vedení Balance Clubu Brumlovka a jeden z porotců Miroslav Honsů.

 

Chodíte také do fitness? Vyhovuje vám vaše centrum, nebo vám tam něco schází?

   
12.03.2009 - Zdraví - autor: Jan Exner

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme