Děkujem za první zajímavý příspěvek, který se určitě hodí do dnešního tématu. Jak je vám jistě jasné z titulku, netýká se laku na nehty, ale „pozoruhodné manikúry“, kterou si během cesty metrem dopřával jeden cestující. No fuj.

Včera jsem jela kolem oběda metrem na nějakou schůzku. Sedla jsem si a šikmo přede mnou seděl chlap, asi čtyřicetiletý. Vypadal trochu divně, měl sice celkem moderní oblečení, ale ty vlasy byly jak z osmdesátých let, co nosili soudruzi. Pěšinku pěkně nad uchem, přehazovačku měl pěkně přidělanou nad čelem, aby mu tam držela.  Ale dobře, to je jeho věc.

Co bylo odporný a čím poutal pozornost – celou dobu si okusoval nehty a ještě je nenápadně plival do prostoru. Jedem mu přistál na nohavici, tak ho ještě poctivě odcvrknul. Prostě hnus. Nejspíš mu bylo jedno, že na něj kouká celý vagon a že vypadá při tom dost nechutně.

Možná, jak je člověk v procesu MHD, vypne, kouká do blba  a při relaxu dělá věci, který dělá normálně doma, když ho nikdo nevidí…. Nevím, třeba to tak je….

Všiměte si, kolik řidičů si v zácpě strká prsty do nosu a šťourá se tam. Asi to bude stejné i s těmi nehty. Jenže v autě je sám a ne v metru, které je nacpané lidmi, kterým se z těchto výjevů chce zvracet.

Klára

Ten člověk to musel dělat nevědomky, jinak by se musel cítit trapně, že na něj všichni znechuceně čumí.

  • Máte také nějakou zajíémavou příhodu, která se týká nehtů, milé ženy-in?
  • Pokud ne, bude nám stačit, když nám napíšete, jak se o své nehty staráte vy.
  • Lakujete si je? Jakou barvu máte nejraději a podle čeho ji vybíráte?
  • Dáváte přednost spíš přírodní úpravě? Svěřte se nám, proč jste se tak rozhodla. Z praktického, nebo z estetického důvodu?
  • A co nehty na nohách? Odvážíte se víc, nebo jste na tom stejně jako s rukama?

Na vaše příspěvky se těšíme na adrese: redakce@zena-in.cz

 

Reklama