V úterý 16. prosince se určitě vyplatí zavítat do pražského Hudebního divadla Karlín. Koná se zde totiž Dobročinný bazar Emmy Smetana a k vidění bude nevídané. Krom koncertů a dražeb se totiž řada celebrit objeví v roli stánkařů a budou prodávat svoje oblečení, nádobí, knihy, filmové kostýmy, scénáře, desky apod.

Během celého dne proběhne řada hudebních vystoupení, workshopů a autorských čtení. Zanedbány nebudou ani vaše mlsné jazýčky, za symbolické ceny vám šefkuchař Pavel Havlíček naservíruje tatarák z kraba, červené curry s ryží nebo Serrano šunku s lanýžovým olejem.

V roli prodejců se objeví Linda Bartošová, Martin Čermák, Michal Dvořák, Vojtěch Dyk, Ewa Farna, Eva Josefíková, Jordan Haj, Zorka Hejdová, Lukáš Hejlík, Jan Hřebejk, Marta Jandová, Kristina Kloubková, Simona Krainová, Pavel Liška, Jiří Mádl, Adam Mišík, Halina Pawlovská, Iva Pazderková, Martin Písařík, Agáta Prachařová, Jakub Prachař, Anna Polívková, Inna Puhajková, Jaro Smejkal, Emma Smetana, Matěj Ruppert, Ondřej Soukup, Majk Spirit, Lucia Šoralová, Tereza Voříšková a další.

Do bazaru přispěje i Karel Gott nebo Leoš Mareš. Dražit se bude role ve Filmu Jana Hřebejka, Jiří Menzel věnuje všechny svoje filmy na podepsaných DVD, Michal Dvořák z kapely Lucie zase oblečení, ve kterém odehrál první koncert po 10 letech pauzy s Lucií.

Výtěžek poputuje na neziskovou organizaci Člověk v tísni a na Nadaci Nova, která pomáhá dětem.

A jak bude celý den probíhat?

Bazar (14h - 20h)

Populární tváře českého show-businessu se představí v roli stánkařů a budou prodávat svoje oblečení/nádobí/knihy/filmové kostýmy/scénáře/desky apod.

Dražba (20h - 22h)

Top 10-15 kusů: Dražit se bude role ve projektu Jana Hřebejka, Jiří Menzel věnuje všechny svoje filmy na podepsaných DVD, Michal Dvořák z kapely Lucie zase oblečení, ve kterém odehrál první koncert po 10 letech pauzy s Lucií.

Hudební vystoupení:

14h45 Michael Foret 
15h15 Ewa Farna
15h45 Petr Kutheil
16h15 Eva Burešová
16h45 Jaro Smejkal 
17h15 Dannie
17h45 Sebastian Jacques
18h15 Martin Pisarik 
18h45 Iva Pazderkova
19h15  Adam Misik 
19h45 Debbi 

Vstupné dobrovolné.

ascda

Reklama