Na párty, která byla uspořádána u příležitosti uvedení nové kosmetické řady s rakytníkem na trh, bylo veselo! Přišly známé moderátorky i herečky a nenechaly si utéct příležitost kosmetiku hned vyzkoušet. A rovnou na svalnatých zádech Muže roku 2011!

regina1

V Hotelu Majestic Plaza se konala rakytníková party k představení nové řady kosmetiky Regina s rakytníkem, a to za účasti řady osobností.

Kmotrami nové řady kosmetiky s rakytníkem Regina se staly Uršula Kluková, Petra Černocká, Štěpánka Duchková, Martina Gavriely, Michaela Dolinová a Michaela Nosková.

regina2

A žádná z nich si nenechala ujít příležitost kosmetiku vyzkoušet - nejen na sobě, ale také na těle Muže roku 2011

Michaela Dolinová Muže roku, Martina Gardavského, namazala podle svých slov moc ráda. „To mi zase manžel dá doma na prdel,“ dodala ale s úsměvem Dolinová, pro kterou byl Martin v spoutěži o Muže roku velký favorit a ve finále mu dala hlas.

regina3

Petra Černocká se naopak s mazáním Martina trochu zdráhala: „Já ti namažu jenom pusu, záda ne, protože by manžel žárlil, že jsem na zajíčky,“ komentovala mazání Petra. „Mám ráda vše, co je přírodní, a toto je novinka, tak to rozhodně vyzkouším doma,“ dodala Černocká.

Mazání na párty zkrátka nebralo konce...

Zdroj a foto: tisková zpráva, www.reginakosmetika.cz

Reklama