Bulvár

Celebrity na Facebooku. O čem se baví?

Dnešní téma je o celebritách. Budeme se bavit o tom, s jakou známou osobností byste šla na kafe. A je jedno, jestli ona celebrita by byla žena, nebo muž. Hlavně aby se s ní dalo si „normálně“ popovídat.

Není samozřejmě jednoduché si takové „dostaveníčko“ domluvit. Ale pokud jste fanynka nějaké herečky, modelky nebo zpěvačky, lze ji třeba sledovat na sociální síti Facebook. A o čem se slavní baví? Řeší úplně stejné věci jako každá z nás. Chlubí se svými potomky nebo pracovními úspěchy.

Kurková v natáčkách

Pojďme na chvíli nahlédnout do soukromí slavných, kteří se občas podělí o své příspěvky nebo fotografie se svými fanoušky. Co taková krásná a úspěšná Češka, modelka Karolína Kurková? Maminka malého syna žije a pracuje za „velkou louží“ a do Čech jezdí minimálně. Ale ani na české fanoušky nezapomíná. Jak žije, na čem pracuje nebo co ji zajímá, pravidelně zveřejňuje na svém profilu. Před pár dny například zveřejnila snímek ze zákulisí přehlídky se slovy: „Dělám to, co umím dělat nejlépe.“ Sluší jí to, nemyslíte?

Kurková

Marta Jandová v posteli

Také zpěvačka Marta Jandová, jež se loni v srpnu stala maminkou holčičky Marušky, pravidelně komunikuje se svými fanoušky na Facebooku. Nedávno například na svůj profil napsala: „Asi rostou zoubky... Beeeee!“ A k tomu sdílela snímek, jak leží v růžovém pyžamu. Prostě sexy matka!

Marta Jandová

A navíc si umí ze sebe udělat legraci. Před pár dny zveřejnila další snímek, jak sedí v kadeřnickém křesle s čerstvě obarvenými vlasy.... a nenamalovaná. :)

Marta Jandová

Ano, některé celebrity bývají nafoukané, a je fajn, že zrovna Marta Jandová k nim nepatří. Hlavní je nebrat se vážně. Co myslíte, milé Ženy-in. Kdybyste byly slavné, sdílely byste na sociálních sítích své soukromí?

Vyznáte se v rybníčku českého showbyznysu? S kým z nich byste si ráda zašla na kafe a popovídala si o jeho/její práci a soukromém životě? Je někdo takový? Napište mi o tom!

Téma dnešního dne: Jakou celebritu obdivujete?

 • S jakou známou osobností byste šla na kafe?
 • Sledujete rybníček českého showbyznysu?
 • Která celebrita je vám sympatická?
 • A která celebrita vám leze na nervy?
 • Chodíte kvůli svému idolu do divadla?
 • Jste fanoušek třeba Karla Gotta, Heleny Vondráčkové?
 • Co si myslíte o našich umělcích?
 • Zdál se vám o někom slavném sen?
 • Troufnete si sami od sebe celebritu oslovit a požádat ji o podpis?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. A teď slibovaná cena pro vás. Máme v redakci horkou novinku, olejovou barvu na vlasy Prodigy 5 od L´Oréal! Můžete si vybrat ze tří odstínů - pro blond, zrzavé nebo hnědé vlasy. Připište proto do e-mailu na jeho závěr, která ze tří barev by se vám hodila. A až jednu z vás v závěru dne vyberu, pošlu jí barvu podle jejího přání. A jako bonus - stylové náušnice od Avonu, se kterými na jaře zazáříte! A to už stojí za tu námahu nad klávesnicí, co říkáte?

kosm

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, předmět e-mailu je CELEBRITA. Předem děkuju!

   
19.03.2014 - Společnost - autor: Lucie Ulmanová

Komentáře:

 1. [6] Rikina [*]

  gerda — #1 no samozřejmě že je to vypočítavost - na to mají celebrity zhusta i odborné poradce, přece. Je to prostě druh reklamy. Sml80 Hledat v tom upřímnost by mě fakt nenapadlo. Sml30

  superkarma: 1 19.03.2014, 11:26:46
 2. [5] Rikina [*]

  "Kdyby jste" ? Sml28 No tak "kdyby jsem" teda byla slavná, a živilo mě to, že se nějakým způsobem předvádím a ukazuju, tak jo, to bych dávala leckam ledacos, protože reklama je potřeba. Sml80 Jak se o člověku dostatečně a pořád nehovoří, snadno přijde o kšefty. Potom chápu, že ze zoufalství se člověk zveřejní i v pyžamu, nebo jinak neformálně, neb jest tlačen konkurencí, aby co nejvíce zaujal, lhostejno čím, hlavně aby jeho hvězda nezapadla. Sml57 Ale s tím se asi musí už dopředu počítat, vědět, že právě ty soukromé fotky nejvíc táhnou zvědavce, a smířit se s tím, že chci-li být slavná, musím něco obětovat. Sml80

  superkarma: 2 19.03.2014, 11:24:25
 3. avatar
  [4] gerda [*]

  Suzanne — #3 prostě to tak dneska musí být. Zpívá a vystupuje pro mladé publikum, tak musí vycházet vstříc. Je to práce jako každá jiná, takže reklamu potřebuje.

  superkarma: 0 19.03.2014, 10:13:31
 4. avatar
  [3] Suzanne [*]

  gerda — #1 Ona se své fanoušky prostě snaží jen bavit. Ti, kteří ji na FB "sledují" (což je terminus technicus), očekávají, že jim bude dávat nějaké zprávy, sdílet fotky, které je budou zajímat. Milion fotek z koncertů je docela nudná věc, jednou stojíš na rozsvíceném pódiu, podruhé na méně rozsvíceném. Ale když jim dá fotku z kadeřnictví, je to jiné, lidi to pobaví a jsou "své zpěvačce" zase trochu blíž. Brala bych to laskavě Sml22 Ona nezveřejňuje nic, co by zveřejnit nechtěla, jsou to vlastně takové PR články, jen se tváří neoficiálně a osobně Sml22 A šikovná a pracovitá je stále Sml16

  1. na komentář reaguje gerda — #4
  superkarma: 2 19.03.2014, 09:35:58
 5. avatar
  [2] marianaant [*]

  Nemám facebook , pokud nebude nutné ani se tam nepřihlásím. Takové drby, které jsou tam a všude jinde mi nic neříkají a nezajímají mně.Sml15

  superkarma: 0 19.03.2014, 09:21:18
 6. avatar
  [1] gerda [*]

  Já už tomu světu nerozumímSml52 Nechápu totiž nutkání svěřovat se světu s každým prdem a nepokládám to (zvlášť u "celebrit") za upřímnost. Podle mě je to vypočítavost, aby se na ně nezapomínalo. Zrovna Martu Jandovou pokládám za docela pracovitou a šikovnou, tak nevímSml80, jestli je fakt nutné o všem takhle informovat. Ale, jak píšu v úvodu, třeba se ve fb skrývá něco skuteně hodnotného, o co přicházímSml57

  1. na komentář reaguje Suzanne — #3
  2. na komentář reaguje Rikina — #6
  superkarma: 1 19.03.2014, 04:45:39

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme