V minulých třech dnech se každá z Vás mohla zapojit do netradičních samolodí. Byla jsem mile překvapená, kolik z Vás i přes volný den a prázdniny potomků se do netradičních samolodí zapojilo. Dámy, smekám! Když jsem se podívala na počet tahů v samolodích, nechápala jsem… Jste fakt dobré! A na které z Vás sedlo to největší štěstí a bude za svou námahu odměněn úžasnou pánskou vůní Trussardi Black Extreme?

  • Pondělí vyhrává evabel
  • Úterý vyhrává zuzinna
  • Středa vyhrává miuka

GRATULUJEME!

Jak jste se mohla do hry zapojit? A proč netradiční samolodě? Tady je vysvětlení pro ty z Vás, kterým tento turnaj unikl.

Proč netradičních? Protože nevyhrává ta, která splnila samolodě na nejnižší počet bodů, ale výherce vybírala redakce ze všech, které splní zadání pravidel. Pravidla byla jednoduchá, zahrát samolodě do 42 bodů (včetně 42).

Jaká je vůně, na kterou se mohou výherkyně těšit?

trusToaletní voda Black Extreme od značky Trussardi obsahuje všechny hlavní hodnoty značky Trussardi. Silná a rozmanitá vůně, která přitahuje a vystupuje jako „nová zbraň svádění“.

Nová vůně Black Extreme je založena na šlechtických tónech kůže obklopené elegantními tóny dřeva. Složení Vás uvítá světelným leskem mořských tónů a líbivou vůní italského citrónu. Střední akordy této vůně Vás zavedou do nádherné zahrady italských kosatců, kde po cestě procházíte sadem zralých voňavých švestek. Základ tvoří dřevité tóny, vetiver, pačuli a kůže, která přispívá k té pravé síle muže.

Tato vůně byla uvedena na trh v roce 2014.

Vůně do turnaje Samolodě věnovala společnost Fann www.fann.cz

Reklama