Vztahy

Čekání na jistotu

Krásný den milé ženy-in.

Antikoncepci jsem vysadila 0,5 roku před svatbou a potom jsme 4 měsíce používali kondom. Svatba proběhla a tak jsme si řekli, že až to příjde, tak to bude. Čekala jsem, že mi bude špatně nebo budu mít nějaké příznaky a nic. Najednou se mi opozdila menstruace a byla kratší a tak jsem si řekla, že si radši koupím test a uvidím. A test mi vyšel pozitvní.

Tak jsem se objednala ke genekologovi a manželovi jsem nadhodila, že by jsme si mohli vyjít do restaurace jen tak ve dvou, aby jsme si to užili a já nemusela nic chystat. Sice se tvářil překvapeně, ale souhlasil. Datum jsem navrhla po návštěvě doktora a začala se těšit. Gynekolog mi ale řekl, že těhotná nejsem a že mi musel špatně vyjít test, že se to občas stává. Bránila jsem se, že mi nikdy špatně nevyšel, ale hrabal se tam jak v kopce sena a řekl, že mám jen roztažený vejcovody. A protože jsem byla neodbytná a že jsem se bánila, že dělám s chemikáliema, šla jsem za 14 dni do vedlejšího města na ultrazvuk.

Manželovi jsem řekla, že večeři odložíme, že se mi na ní nechce a že mi není dobře (po první návštěvě gynekologa to byla pravda, břicho bolelo ještě tři dny). Koupila si další test a opět ho měla pozitivní. Na ultrazvuku zjistil, že jsem opravdu těhotná a to v 7-9 týdnu těhotenství a tvářil se hrozně uraženě.

Po práci jsem šla s mojim na večeři, on objednal víno a vybrali jsme si jídlo. Když nám víno donesli, tak jsem řekla ať moji skleničku odnesou. To už jsi mě začal můj miláček prohlížet a tak jsem řekla, že mám pro něj novinu, že jsem těhotná. To už se usmíval od ucha k uchu a prej něco podobného čekal. Když jsem ho zvala na na večeři a potom jí přesouvala a nakonec jsem nechtěla ani víno, bylo to prej už hodně podezřelé. Byl rád. Dali jsem si večeří povídali si a začali plánovat jak to bude s miminkem a jak ho uvítat.

markousek


Děkujeme za krásný příspěvek i za fotečky :).

Ještě že jste si trvala na svém...

redakce@zena-in.cz

   
02.08.2007 - Láska a vztahy - autor: Ivana Kuglerová

Komentáře:

 1. [4] Pavla_b [*]

  Amálie: vifina: proč k neinformovaným...třeba má pocit, že by si tělo po braní HA třeba několik let mělo prostě odpočnout a vrátit se k přirozenému normálu..to je přece jejich věc, navíc o určité pauze mezi ukončením HA a otěhotněním s t oho napsalo už spousta a každý si může vybrat svoji cestu, ne?

  superkarma: 0 03.08.2007, 10:05:44
 2. avatar
  [3] vifina [*]

  Taky nevím proč se hned po vysazení antikoncepce nesnažili o mimčo . Jinak já jsem přestala na Nový rok kouřit (a to jsem byla silná kuřačka), protože si chceme taky založit rodinu.

  superkarma: 0 03.08.2007, 08:28:50
 3. avatar
  [2] Amálie [*]

  medvedice55: Zřejmě pisatelka patří k těm neinformovaným, které si myslí, že se tělo musí od HA "vyčistit".

  superkarma: 0 02.08.2007, 16:26:54

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme