Hezký den všem nastávajícím maminkám i ostatním.

Naše cesta k současnému těhotenství nebyla moc lehká. Během 2,5 roku jsem otěhotněla dvakrát, ale pokaždé to zkončilo smutně. Musela jsem jít na výkon, protože miminko nemělo srdeční akci. Moc jsem se kůli tomu trápila, bylo to hodně náročné období. Těžce jsem nesla každou těhotnou v okolí.

Jsem dětská sestra, ale dětičky v práci mi nevadily, i když jsem se toho návratu do práce pokaždé bála. Změnili jsme s manželem styl života, naučila jsem se hodně novým věcem, které mi pomohly těžké období zvládnout. Zajímala mě reflexní terapie, nechala jsem se zasvětit do reiki, což je úžasné a moc mi pomáhá stále. Také jsem poznala spousty nových lidiček. Nakonec jsem došla i k poznání, že to špatné období mi dalo i něco dobrého.

Na jaře jsem byla s kamarádkou u jedné astroložky, krom jiných zajímavých a pravdivých věcí mi také řekla (podotýkám sama od sebe, protože jsem se o nepodařeném těhot. vůbec nezmínila), kdy se máme snažit o miminko a že nám to tentokrát vyjde. Možná jsem tou informací byla ovlivněná, nevím, ale v tom jejím termínu jsem opravdu otěhotněla a nyní jsem v 15.TT. Moje radost je obrovská, bylo pro mě úžasné vidět bijící srdíčko a nedávno už malinkatého človíčka, který kope nožkama.

Manžel má také radost, ale projevuje ji spíše až nyní, měl velký strach, aby to zase nedopadlo jako předtím. Stejně je tomu i v mé rodině, bylo mi z toho smutno, protože mám těhotné kamarádky a u nich se vše točí kolem jejich těhotenství, ale moje sestra mi říkala, že z toho naši radost mají, jenom se prý bojí vzhledem k minulosti  a tak o tom moc nechtějí mluvit. Když jsem jim teď ukázala fotečku z UZ, už to asi bude jiné. Taťka mi už hladil bříško a mluvil na něj... bylo to moc milé.

Věřím, že se nám narodí zdravé miminko a moc si to teď užívám. Pořád něco vymýšlím a vytvářím, samozřejmě pro mimi.
Šári


Děkujeme za krásný příspěvek plný naděje a přejeme moc a moc štěstíčka Vám i mimi!

Jak jste reagovala na očekávané dítko Vy? A jak Váš partner? Vyprávějte nám o tom na redakce@zena-in.cz!

Reklama