.

Čeká nás letní víkend!!!

Cestování

Čeká nás letní víkend!!!

 

Kam se jezdíte s dětmi v létě koupat? Kde trávíte příjemné víkendy, kam chodíte do lesa a kde jezdíte na kole?

 

Veškeré vaše náměty na výlety nebo dovolené, veškeré tipy na krásy naší vlasti jsou zde nejen dnes vítány.

 

Abyste neřekli, tady je ten můj

Já miluji jižní Čechy. Jezdívala jsem tam jako malá holka a například okolí Blaníku pro mě bude do smrti jako rodný kraj. Nedávno jsem se rozněžňovala v článku do cestování s názvem Naše místečka zůstávají. Můžete si tedy přečíst, jak mě tento kraj oslovoval a co dělá jeho návštěva po letech s mým duchem…

 

Řeka Blanice připomíná dodnes divoký potok a samotný Blaník je houbařským rájem.
Okolí Vlašimi je pro mě nejpůvabnějším krajem a nemyslím si, že ho někdy něco překoná.

 

Máme léto před sebou, mohly bychom si navzájem poradit, kam vyrazit.

Například na kole na Třeboňsko, na vodu nebo třeba na výlet na Karlštejn. Každý podle svého, zůstaňte s námi - třeba tu právě dnes najdete to pravé předletní naladění...

 

Své tipy na výlety posílejte na redakce@zena-in.cz a ten nejlepší bude odměněn knihou "Nechci rajskou, chci lásku" od Jany Bryndové (nakladatelství Motto 2005).

 

Právě jsem ji přečetla a mohu doporučit! Je to kniha, kterou zhltnete za den (třeba právě na dovolené), tedy pokud jste jen trochu četbychtivé. Pobaví a neublíží...

 

 

 

Těším se tedy na vaše příspěvky a hezký den!

Letně naladěná editorka Jindřiška Kleknerová

 

 

 

 

 

Tak. A Jindřiška včera onemocněla. Tuhle ji píchalo, támhle studilo, oči jí plavaly, hlavinka bolela, nožky ztěžkly a zádíčka ztuhla. Odebrala se tedy domů, zahrabat své zchromlé tělo do peří.... V tuto chvíli asi leží, pčíká, měří si teplotu.....a možná, že třesoucí se rukou otevírá Žena-in.cz, aby s námi pobyla alespoň virtuálně....Tož ahoj, Jindřiškoooo :o)))

 

Takže jsme dnešní editorskou službu ochotně a rády převzaly my dvě. Budeme se dnes u vás střídat. Chvíli jedna a chvíli druhá, možná, že občas na to vlítnem i obě současně.

V každém případě se pokusíme, aby ten dnešní den byl pro Vás příjemný a pohodový.

A protože Jindřiška už měla téma vymyšlené a byla na dnešní službu připravená, přebíráme její kormidlo. Pište nám své tipy na výlety, tak jak Vás k tomu Jindřiška vyzvala. Vše, co je uvedeno v jejím původním článku, platí. Těšíme se na všechny Vaše maily. :o)))

 

Všechny Vás srdečně zdraví

   
17.06.2005 - Zahraničí - autor: Jindřiška Kleknerová

Komentáře:

 1. avatar
  [7] jiraka [*]

  catcat: Nejen soutěsky a pravčickou, krásná cesta je i Jetřichovickými stěnami, nebo Kyjovským údolím, taky Děčínský Sněžník stojí za hřích, o Tisských stěnách a Ostrovských skalách nemluvě.

  superkarma: 0 17.06.2005, 22:53:07
 2. avatar
  [6] muflonka [*]

  rystupije: na Třeboňsko dopručuju repelent, loni jsme tam projížděli na kolech a pomalu se ani nedalo zastavit, kolik tam bylo komárů. Ale jinak je tam moc hezky

  superkarma: 0 17.06.2005, 12:33:05
 3. avatar
  [4] catcat [*]

  Já bych s klidným svědomím doporučila na výlet Česko saské švýcarsko - Pravčickou bránu a tak. Jo, je tam krásně a ještě tam jsou vodní soutěsky s lodičkami a tak... Takže doporučuji směr Hřensko!

  superkarma: 0 17.06.2005, 10:26:29
 4. avatar
  [3] rystupije [*]

  Tak jsem teď jukla na tip na kolo na Třeboňsko.Jedeme tam na začátku července,tak jsem zvědavá.Máme nakoupené mapy a manžel už naplánované cyklotrasy.Až přijedu mohu poreferovat o cestách i o kempu.

  superkarma: 0 17.06.2005, 09:18:52
 5. avatar
  [2] Esťa [*]

  dzijana: fakt? tak tam bychom se taky mohli jet podívat. Já se těším na víkend, budem oslavovat SEDMNÁCTINY mé mladší dcery. já se tak těším, až to své kuřátko obejmu a budu mu přát :-))..takže já mám bezva program, sluníčko, grilováníčko, papáníčko a celá rodinka pohromadě...to bude pohodička :-))

  superkarma: 0 17.06.2005, 08:38:46
 6. avatar
  [1] dzijana [*]

  Já ráda objevuji nová místa.Vracím se jedině na chalupu.Na jedněch vebovkách jsem objevila článek o novém hradu.Nedaleko Prahy u obce Červený Újezd ho nechal vybudovat úspěšný podnikatel.Chci se tam jet podívat.Je u toho i muzeum.

  superkarma: 0 17.06.2005, 07:57:00

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme