Schválně si tipněte, která čtenářka je svým mužem oslovována jako kočenky, kočička, čičinka, nebo dokonce (což ji naprosto irituje) čičánek! Když ji chce ale něžně nakrknout, prohlásí, že má vlásky jako pudlík...

Jste pro svého partnera kočka, kočenka, číča...? pak si zanotujte s následujícím příspěvkem...


...tak už je tu středa, to to ale utíká! Inu, když jsme u těch zvířátek... můj muž je z Moravy a onehdá před mnoha lety, jsme se potkali na internetu a muž mne oslovil po shlédnutí mé fotografie (upozorňuji, že jediné, kde nevypadám příšerně) KOČENKO! Možná se mi tehdy zapýřily tváře, rozklepala kolínka na tvrdé židli na obecním úřadě, kde byl v pravěku první internet v naší obci. Přišlo mi to takové něžně romantické, protože dosud mi jen sestra titulovala dojným zvířetem na čtyři či primátem skákajícím po stromech se šlupkou od banánu.

Nebudu nikoho napínat, že jsem si toho lichotníka z Moravy vzala za muže, ale časem se jeho oslovování vyvinulo z kočenky na kočičku, čičinku a naprosto mne iritující oslovení „Čičánku“. Vždycky u toho prskám jako, jako....no jako kočka. Baví ho mne tím škádlit. Ale když mne chce něžně nakrknout tak mi po ránu řekne: „Ty máš dneska vlásky jako pudlík...“ Tak to po něm někdy i štěknu! Skutečně!

Na druhou stranu, já ho oslovuji neustále Myšáku ač to s jeho jménem nemá vskutku, co do činění......

Vlastně u nás oslovujeme normálním jménem jen ta skutečná zvířátka popřípadě naše auto :-D!

Hezký den... nebo mám říci čauky mňauky?!

Eliana

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 30.10.2013: Zvíře, co vám sedí

  • Jaké byste chtěla být zvíře?
  • Říká vám partner či kamarádi nějakou zvířecí přezdívkou?

Zamyslete se nad tím, jakým byste chtěla být zvířetem. A zamyslete se i nad tím, proč právě jím? Pokud máte nějakou zvířecí přezdívku, popřemýšlejte, jak moc k vám sedí? Můžete mi také napsat, jak jste k ní přišla? Své příspěvky na toto téma mi posílejte nejpozději ve středu 30.10.2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Příspěvky ať jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu, tedy pokud chcete mít šanci na pěkný dárek: stylový termohrnek KAKA (báječně se hodí třeba na ranní procházku se psem) a knížku 80 dní: Barvy smyslnosti. Ten dostane jedna z přispěvatelek, jejíž příspěvek uveřejním.

obal

Trilogie 80 DNÍ je barvitý provokativní příběh erotické touhy, smyslnosti a naplnění. Rozešla by se mladá žena s přitažlivým, slušně situovaným mužem, který už možná pomýšlí na založení rodiny? Patrně ne. Summer se však nedá vtěsnat do navyklých přihrádek, chce najít sama sebe a touží po partnerovi, jenž ji přijme celou i s její submisivní smyslností. Hudba totiž této houslistce k erotickému naplnění nestačí. Když jí výtržníci v metru zničí housle, překvapivě ji osloví neznámý muž, kterého fascinuje její rudovlasý zjev. Nabídne jí nové, drahé housle pod podmínkou, že mu zahraje nahá.
Chemie mezi Summer a Dominikem všechno zařídí po svém a rozvine divoký příběh žádostivosti plný úskalí a prudkých zvratů, v němž žena postupně odhazuje zábrany, aby prozkoumala nejvzdálenější končiny svého já. Honba za slastí si ale žádá svou daň z bolesti a vztah vyrostlý z vášně a netradičního sexu přináší problémy. Má budoucnost, anebo potrvá jen pár týdnů?

Reklama