Domácnost

Catch Unik – unikátní ochrana proti komárům

 

Na komáry si lidé nechtějí a ani nemohou  zvyknout. Tento dotěrný hmyz dokáže pěkně potrápit a nelze vyloučit ani přenos infekčních chorob. Komáři nás sužují hlavně v jarních a letních měsících, ať už bydlíme ve městě či na venkově. Boj proti nim probíhá také na chatách a chalupách, zvlášť jsou-li v blízkosti jezera či rybníka. Komáři se množí právě ve stojatých vodách.

Účinným pomocníkem v boji proti komárům je jednorázový elektrický odpuzovač Catch Unik.
Díky jedinečným vlastnostem odpudí z vašeho domova nebo chalupy nejen komáry, ale i další drobný létající hmyz. Součástí elektrického strojku je knot stále impregnovaný účinnou insekticidní látkou, která bezpečně zaručí ochranu po celou noc, působí při otevřeném okně a dokonce i při rozsvíceném světle.

Stačí jen strojek s tekutinou vsunout do zásuvky dnem dolů a komáři se místnosti obloukem vyhnou. Při použití 8 hodin za noc v prostoru do 15 m2 účinkuje odpuzovač dlouhých 45 nocí. Vzhledem k tomu, že elektrické odpuzovače komárů Catch Unik jsou jednorázové, odpadá problém při shánění vhodné náplně. Catch Unik je unikátní tím, že žádnou náplň nepotřebuje –  navíc celý strojek získáte za cenu konkurenčních náplní.

 

Elektrické odpuzovače proti komárům Catch Unik jsou k dostání v drogeriích a hypermarketech, doporučená cena je 119,- Kč. Více informací na www.catch.cz

 

 

O značce CATCH

Catch nabízí na českém trhu širokou škálu insekticidů. Mezi výrobky této značky patří mimo jiné lapače šatních i potravinových molů, much, octomilek a nově také elektrické odpařovače proti komárům a pasti na mravence. Specialista na hubení hmyzu Catch patří do portfolia značek společnosti Sara Lee Company/Balírny Douwe Egberts a. s., divize kosmetiky a drogerie.

   
15.06.2007 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [4] renike [*]

  Ťapina:co se divis? kdyz zerou jenom komarice

  superkarma: 0 16.06.2007, 19:02:59
 2. avatar
  [3] Ťapina [*]

  My máme v noci zapnutý Raid electric, čtu si při otevřeném okně a přítel si nestěžuje. Totiž u nás doma žerou komáři jen jeho

  superkarma: 0 16.06.2007, 09:41:15
 3. avatar
  [2] renike [*]

  cibulicka: detto...potrebuji to jako sul a doufam,ze bude tahle vecicka ucinna

  superkarma: 0 15.06.2007, 17:12:50
 4. avatar
  [1] cibulicka [*]

  jdu koupit,nebot komáry nesnáším a oni mě stále navštěvují

  superkarma: 0 15.06.2007, 14:10:49

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme