Stovka léčivých krystalů, které vám pomohou vést zdravější život. Že kameny a krystaly disponují léčivou mocí, věděli už naši předkové. Pomáhají lidem už od starověku a není nejmenší důvod, proč by nemohly prospět i nám.

Zkusíte-li to s nimi, uvidíte, že jsou účinné na celé spektrum potíží či chorob. Mohou nám ulevit v bolesti, zmírnit stres nebo příznaky alergií, ale lze jich úspěšně využít i u dětských nebo chronických nemocí.

Každý kámen si můžete v knize prohlédnout na krásné fotografii a dočtete se  také dopodrobna vše, co o jeho použití potřebujete vědět.

n

Buďte zdrávi!

Formát 164 x 169 mm, brožovaná, barevně fotograficky ilustrována

128 stran, 199,- Kč


Cassandra Easonová Kameny pro lásku a vztahy

Průvodce stovkou krystalů a světem jejich magických sil Krystaly a kameny, ať už drahé či běžné, provázejí lidstvo odedávna. A rozhodně neslouží jenom na ozdobu. Disponují totiž neuvěřitelnou mocí a při správném používání dokážou výrazně vylepšit život.

Hledáte lásku a spřízněnou duši? Rádi byste upevnili vztah, který už máte, nebo naopak potřebujete podporu po rozchodu? Náš průvodce světem magických sil vám poradí, jaký kámen na který problém zvolit a co s ním udělat, aby byl co nejúčinnější. Dotkneme se všech oblastí života – zdraví, financí, výchovy, rodiny, práce a mnoha dalších.

n

Každý kámen zde najdete vyobrazený na barevné fotografii a nechybí samozřejmě ani podrobné informace o použití a mnoho zajímavostí

Obě knihy vydalo:

n

Formát 164 x 169 mm, brožovaná, barevně fotograficky ilustrována

128 stran, 199,- Kč

Reklama