Popsat situace, kdy se válíte smíchem, brečíte, hýkáte a máte těsně před počuráním je velká fuška, vážení!

Obyčejně na vás nezúčastnění civí  jako na jednoduché exoty, které si není radno připouštět k tělu.

Paní uvaděčka vás ze slunného letního odpoledne úplně slepé docapluje v kině do příslušné řady a vy ve snaze rychle zapadnout a nerušit ostatní pozdním příchodem nejprve servete nic netušící divačce místo sedačky brýle z obličeje, abyste se v zápětí začaly uvelebovat jejímu partnerovi na klíně.

Bába začne samozřejmě nahlas ječet, protože jí kradete jediné brýle, přes které vidí, a navíc svádíte chlapa v odporně krátké minisukni.

Když k tomu přidáte Studentskou směs, která se vám začne s rachotem kutálet po dřevěné podlaze z roztrženého pytlíku, je jasně vymalováno.

Dodneška nevím, jaký kus se tenkrát promítal, byli jsme na kolektivní žádost ostatních abonentů z kina potupně vyhozeni a úspěšně se prochechtali až do západu slunce v zahradní restauraci.

Tam totiž další vlnu rozpoutal  pták, který se vyvelkostranil do piva vedle sedícímu hostu a druhou dávkou ozdobil jeho zánovní dederonku. (pro mladší ročníky – dederonka byla východoněmecká pánská košile z umělé hmoty, která snad nepropouštěla ani atomové záření).

Hezký víken přeju a doufám, že se nenaplní pověra, že kdo se v pátek chechtá, v neděli spláče nad výdělkem!!!

Čárina

Milá Čárino... díky :o))) Ale holka... šustit v kině Studentskou směsí? Mnooo, šustila bych taky, protože ji miluju. Krásný víkend a neboj... v neděli určitě plakat nebudeme.

 

Reklama