Bulvár

Careyová ujíždí na sexy prádle


Sexy zpěvačka s největším hlasovým rozsahem ve světovém showbyznysu Mariah Careyová (38) nikdy nevypadala lépe. Není proto divu, že si svou dokonale vymodelovanou postavu náležitě hýčká.
Za hodiny dřiny v tělocvičně a v bazénu si za odměnu třeba dopřává to nejluxusnější spodní prádlo, ve kterém její vnady náležitě vyniknou.

 

V populární talk show Oprah Winfreyové zpěvačka přiznala, že se jí v poslední době podařilo zhubnout více než třináct kilo, což pro ni byla taková euforie, že vzala útokem luxusní obchody se spodním prádlem.

 

 

 

„Nemůžu si pomoci. Po zhubnutí si připadám jako úplně nový člověk a k novému člověku patří i nové spodní prádlo," nadšeně vysvětlila Mariah, která si hned založila sbírku sexy prádélka. „Už mám rozsáhlou sbírku parfémů a teď jsem k ní začala přidávat spodní prádlo. Miluji značku Victoria's Secret," prozradila. Akce „hubnutí" však pro ni luxusními nákupy nekončí. Svou postavu i nadále udržuje střídmým jídlem a hodinami plavání v bazénu.

   
18.04.2008 - Společnost - autor: Pavel Miškovský

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Vivian [*]

  Marie Kyrý

  superkarma: 0 21.04.2008, 01:18:52
 2. avatar
  [3] Lotka [*]

  Marbulka: taky mě to přímo s..e

  superkarma: 0 19.04.2008, 08:47:54
 3. avatar
  [2] wich [*]

  Ta čůza na mne poslední dobou vykukuje z každého rohu . Už jí je dvacet let všude až moc. I když zhubla, tak se stejně za chvíli zase složí, nabere zpátky svých dvacet kilo a bude uštěkaná hysterka. Jakmile se probere z deprese, podívá se na novou výbavičku prádla a zjistí, že už se do něj nevleze a zhroutí se zas .

  Včera jsem poslouchala její nové album. Pokud pominu, že mne zabilo úvodní fistulovité vřískání aka delfín, jsem potěšena, že se naučila konečně ke zpívání používat místo nosu hlas, ale... Deset stejných instrumentálek, desetkrát stejně zapěných. Nic nového, nic zajímavého, jen další album v řadě . Se svým finančním potenciálem si může dovolit nakoupit mnohem rozmanitější instra.

  superkarma: 0 19.04.2008, 08:36:51
 4. avatar
  [1] Marbulka [*]

  Ježiš musíte fakt všude přidávat -ová
  To je úděsný

  superkarma: 0 19.04.2008, 08:14:09

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme