Mezi námi ženami asi není žádná, která by neznala císařovnu Sisi, obzvlášť v podání krásné Romy Schneider. Sisi ale nyní získává novou podobu, tvář jí propůjčila topmodelka Cara Delevingne a císaře Franze Josefa I. si zase střihnul producent Pharrell Williams. A za tím vším stojí návrhář Karl Lagerfeld. O co jde?

Jelikož je tu řeč o Karlovi Lagerfeldovi, jde samozřejmě o Chanel. Konkrétně tedy o reklamu pro Chanel, kterou slavný návrhář natáčel, Williams konkrétně k ní složil píseň, Delevingne si v ní zazpívala, a pak se potkali i před kamerou. Tedy Pharrell jakožto Franz Josef I., Cara v roli Alžběty Bavorské a Karl zabral místo za kamerou.

Píseň CC The World, která ve videu zní, Williams napsal speciálně pro tuto reklamu. Unikátní je také tím, že zde úplně poprvé zazní hlas modelky Delevingne. Premiéra videa s názvem Reincarnation se plánuje na začátek prosince v Rakousku.

Chtěly byste se i vy alespoň na chvíli vžít do role nejoblíbenější císařovny a okusit na vlastní kůži Rakousko v době nejvyšší slávy Habsburků?

sdvfs

ysc\ya\x\ Zdroj foto: Glamour Magazine

Reklama