Unisexová modelová řada hodinek módní značky Calvin Klein se pyšní symetrickými liniemi. Společně s minimalistickým, pro Calvina Kleina typickým, vzezřením se stává dokonalou partií vašeho zápěstí.

Jemná švýcarská hodinařina spojená s nekomplikovaným designem vytváří z modelu šatníkový „must have“. Perfektně ladí se sportovně-městským lookem a hodí se ke každodennímu nošení. Kožený řemínek je přizpůsoben tvaru zápěstí, takže hodinky netlačí a padnou jako ulité.

    ck      ck1

 

Vlastnosti – švýcarský strojek quartz, swiss made, vodotěsnost 100 m, minerální sklíčko, ukazatel data, kožený řemínek, pouzdro z ušlechtilé nerez oceli

Cena: 6 030,- Kč

Ck hodinky
Na podzim roku 1997 byly poprvé představeny hodinky značky Calvin Klein. Calvin Klein jsou součástí společnosti Swatch Group Ltd. - největším výrobcem hodinek na světě, kterého je součástí divize ck Watch a Jewelry.

Švýcarská kvalita, kterou zaručuje koncern Swatch Group se sloučil s moderním a elegantním designem na které přísně dohlíží sám Calvin Klein.

Svět hodinek se spojil se světem módy. CK začal vyrábět fashion hodinky jako jeden z prvních na světě a byl jeden z prvních kdo prezentoval hodinky jako „praktický stylový šperk“. Díky svému osobitému a nadčasovému designu, který se snoubí se světoznámou švýcarskou kvalitou, si hodinky ck vybudovaly své pevné místo v hodinářském průmyslu a patří k nejprodávanějším značkám na světě.

CK čerpá inspiraci z celého světa, ve kterém žijeme: dotek kamene, moderní architektura, všechno kolem nás.

Nejčastějším materiálem pro výrobu hodinek Calvin Klein je nerez ocel, doplněná  dalšími materiály jako jsou tónované skla, černý achát, syntetická pryskyřice a mnoho dalších materiálů. Sklíčka jsou  křemíková minerální a v dražších modelech safírová nepoškrabatelná.

U všech hodinek ck jsou strojky ETA.

Historie Calvin Klein
Módní návrhář Calvin Klein se narodil v New Yorku v roce 1942 v Bronxu v rodině maďarských přistěhovalců. Studoval na newyorské střední škole designu a umění a později na Fashion Institute of Technology. Po ukončení studia dlouho pracoval jako řadový návrhář v newyorských obchodních domech. Později si založil vlastní firmu a v roce 1969 se dočkal prvního úspěchu. Magazín Vogue ho označil za „mistra minimalizmu“.

Calvin Klein získal mezinárodní proslulost svými okázalými reklamními kampaněmi. Okamžitý ohlas po celém světě přinesla reklama mladičké hvězdy Brooke Shields, kde prohlásila „džíny Calvin Klein jsou jako moje druhá kůže“.

Jeho módní impérium se v 80. letech stalo gigantem marketingu životného stylu.

Ck není jenom značka, je to styl života který vedete, vzdává hold estetice a nadšení ze života .

Reklama