ckZářící. Jedinečný. ck devoted. Leštěná chirurgická ocel v kombinaci s třpytivým sklem jednoduše splynula v jeden šperk.  Tato integrace prvků, která zvýrazňuje hladkost jejich propojení, dodává celé kolekci jiskru a šmrnc. Základem každého modelu řady ck devoted je elegantní skleněná kulička – černá nebo bílá, obklopená dvěma ocelovými měsíčky. Sada obsahuje náhrdelník s přívěskem a prsten. Jemné náušnice tuto sestavu rafinovaně uzavírají. Ck není jenom značka, je to styl života který vedete, vzdává hold estetice a nadšení ze života.

ck1Cena náhrdelníku – 2 930,- kč

Cena prstenu – 1960,- kč

Cena náušnic – 1960,- kč

www.meridamorava.cz

Ck šperky

Značka Ck doplnila v roce 2004 svůj sortiment výrobků (oblečení, brýle, hodinky) o kolekci velmi nápaditých a jedinečných šperků. Zpočátku kolekce obsahovala 4 modelové řady určené pouze ženám, nyní však tato značka nabízí i řady pánské. Evokují vášeň a napodobují ladné obrysy ženského těla. Čisté linie, ladné křivky minimalistického designu v dokonalé harmonii s ušlechtilým materiálem. Šperky Ck prostě nelze přehlédnout.

Veškeré šperky jsou vyrobeny z ušlechtilé chirurgické oceli, doplněné dalšími materiály jako jsou sklo, stříbro, syntetické pryskyřice + kůže, polodrahokamy, diamanty (Wesselton).

V roce 2006 rozšířila nabídku také značka CKJ Calvin Klein Jeans a uvedla na trh mladistvou kolekci šperků z ušlechtilé oceli.

Historie Calvin Klein
Módní návrhář Calvin Klein se narodil v New Yorku v roce 1942 v Bronxu v rodině maďarských přistěhovalců. Studoval na newyorské střední škole designu a umění a později na Fashion Institute of Technology. Po ukončení studia dlouho pracoval jako řadový návrhář v newyorských obchodních domech. Později si založil vlastní firmu a v roce 1969 se dočkal prvního úspěchu. Magazín Vogue ho označil za „mistra minimalizmu“.
Calvin Klein získal mezinárodní proslulost svými okázalými reklamními kampaněmi. Okamžitý ohlas po celém světě přinesla reklama mladičké hvězdy Brooke Shields, kde prohlásila „džíny Calvin Klein jsou jako moje druhá kůže“.
Jeho módní impérium se v 80. letech stalo gigantem marketingu životního stylu.
Ck není jenom značka, je to styl života který vedete, vzdává hold estetice a nadšení ze života.

Reklama