drinkPitný režim je v horkém létě nesmírně důležitý. Příliš často ale zaháníme žízeň přeslazenými limonádami, které obsahují umělá sladidla a barviva. Zkuste letos svoje tělo osvěžit zdravými a lahodnými čaji Pickwick. Ovocné i zelené čaje jsou ideální pro přípravu letních drinků! Pickwick přináší jedinečný trik, jak lahodný ledový čaj připravit během krátké chvilky.

 

Ovocné i zelené čaje jsou skvělým základem osvěžujících letních koktejlů, které příjemně osvěží v horkém počasí a ozdobí každou párty. Čaje Pickwick jsou ideální volbou pro dodržování pitného režimu a nemusíte je ani sladit. Chutnají vždy skvěle.

 

Pickwick rychlonávod na přípravu ledových čajů

Také Vás nebaví čekat, až ledový čaj vychladne? Stačí, když v 1dcl vroucí vody vylouhujete dva čajové sáčky a necháte vychladnout, získáte tak základ na jeden čajový drink. Přidejte vychlazenou sodovku, kostky ledu, plátky citronu nebo limetky. Dochuťte ovocným džusem, bylinkami, zázvorem a čerstvým ovocem. Fantazii se meze nekladou.

Příprava drinků je skvělou zábavou pro vaše děti. Nechte je vyrobit si vlastní originální koktejl. Dětem doporučujeme především ovocné čaje Pickwick, protože jsou bez kofeinu a díky kouskům ovoce v nich obsažených chutnají skvěle i neslazené.

V  nabídce čajů Picwick najdete nepřeberné množství čajových požitků. Ovocné, černé, zelené, bílé, rooibos a bylinné čaje jistě uspokojí vaši momentální chuť i náladu.

O kvalitě a oblíbenosti čajů Pickwick svědčí i to, že ovocné čaje Černý rybíz s třešní a vanilkou a Mango se zázvorem a limetkou spolu se Zeleným čajem s acerola třešní a bezovým květem a Zeleným čajem s ananasem byly oceněny značkou Volba spotřebitelů jako Nejlepší novinky 2012.

Čaje Pickwick jsou ideální volbou pro dodržování pitného režimu a nemusíte je ani sladit. Chutnají vždy skvěle. Doporučená maloobchodní cena většiny čajů Pickwick je 41,90 Kč a zakoupit je můžete v široké síti prodejen. Více informací na www.pickwick.cz.

Jako inspiraci nabízíme několik receptů na čajové koktejly

 

drink2Lesní pohádka

Zkuste dětem i sobě naservírovat plnou chuť lesního ovoce.

Ingredience:     

·         čaj Pickwick Kouzlo Ovoce Černý rybíz s třešní a vanilkou

·         2 dcl rybízového nebo jahodového džusu

·         1 dcl sodovky

·         kostky ledu

·         kousky lesního ovoce

·         čerstvá meduňka

 

Vylouhovaný čaj Kouzlo ovoce zalijte studenou sodovkou a rybízovým džusem. Přidejte lesní ovoce, kostky ledu a ozdobte lístky meduňky.

drink3Bezový požitek

Omamná vůně kvetoucího bezu nám ukazuje, že léto je v plném proudu a připomíná prázdniny u babičky na venkově.

Ingredience:     

·         čaj Pickwick Zelený čaj s acerola třešní a bezovým květem

·         1 dl sodovky

·         bezový sirup

·         třešně nebo hroznové víno

·         listy máty

·         led

 

Uvařte zelený čaj s malým množstvím vody. Než zhládne, připravte si vysokou sklenici, naplňte ji ledem, vložte do ní mátu, rozpůlené třešně nebo bobule vína a přelijte bezovým sirupem. Vše zalijte vychlazeným čajem a doplňte sodovkou.

drink4Letní čajový punč

Punč v létě? Proč ne. Právě v této době ho můžete dochutit čerstvým ovocem.

 

 

 

Ingredience:     

·         čaj Pickwick Ranní

·         1 dcl sodovky

·         broskve, jablka nebo pomeranče

·         3 ks hřebíčku

·         1 ks celé skořice

·         citronová kůra

·         lístky máty nebo meduňky

 

Zalijte černý čaj Pickwick Ranní malým množstvím horké vody a vylouhujte spolu s hřebíčkem, skořicí a citronovou kůrou. Když vývar zhládne, odstraňte koření a nalijte do sklenice se studenou sodovkou a nakrájeným ovocem. Ozdobte mátou.

drink5Sklenice plná zdraví

Výrazná chuť zázvoru v kombinaci s mangem a letním sluníčkem vám zaručeně dodá energii a ochrání vás před nemocemi.

Ingredience:     

·         čaj Pickwick Kouzlo Ovoce Mango se zázvorem a limetkou

·         2 dcl sodovky

·         plátky citrónu

·         plátky zázvoru

·         kostky ledu

 

Do sklenice naaranžujte led, plátky citronu a zázvoru. Uvařte malé množství čaje Kouzlo ovoce, a když vychladne, nalijte do připravené sklenice a doplňte sodovkou.

drink6

Zelené osvěžení s citrusy

Nic neosvěží v létě víc než chladný zelený čaj, který zaručeně zažene žízeň a povzbudí váš organizmus.

Ingredience:     

·         čaj Pickwick Zelený čaj s ananasem

·         2 dcl sodovky

·         citrón nebo limetka

·         třtinový cukr

·         led

 

Sklenici naplňte ledem. Citrón nebo limetku nakrájejte na měsíčky a polovinu do sklenice vymačkejte, zbytek vložte do sklenice. Dolijte vychlazeným zeleným čajem a doplňte sodovkou. Můžete dochutit třtinovým cukrem.

Reklama