Už jste ochutnali čokoládový čaj? Nyní máte jedinečnou příležitost. Unikátní řada čajů Pickwick Delicious Spices představuje další zajímavé příchutě, tentokrát inspirované lahodnými sladkými recepty. Jedná se o čajové delikatesy s překvapujícími kombinacemi a netradičními ingrediencemi tvořící lahodné čajové příchutě, se kterými jste se doposud nesetkali. Harmonie chutí je dokonalá a z pití čaje se stává nezapomenutelný zážitek.

Odborníci značky Pickwick využili svých jedinečných zkušeností v oblasti míchání čaje a různých chutí. Vznikly tak netradiční čajové delikatesy Delicious Spices, které našim chuťovým buňkám poskytují nevšední zážitek a lahodné potěšení zároveň.

PickwickVelice zajímavou příchutí v řadě Delicious Spices je Chocolate Mint, neboli čokoláda s mátou. Čaj je inspirovaný kontrastem vzájemně se doplňujících chutí sladké čokolády a svěží máty. Pití tohoto čaje přináší pocit uvolnění, štěstí a jeho netradiční kombinace chutí potěší všechny gurmány.

PickwickCaramelised Pear aneb hruška s karamelem a se skořicí je čaj navozující atmosféru hřejivého domova. Karamelově nasládlou chuť s příjemným skořicovo-hruškovým nádechem doplňuje vůně skořice a karamelu. Karamelizovaná dezertní hruška se skořicí se tak stává pochoutkou mezi čaji a její plná chuť se krásně rozplývá na jazyku.

PickwickTřetí příchutí z řady Delicious Spices inspirovaná lahodným receptem je Lemon Pie neboli citronový koláč s vanilkou a zázvorem. Šálek tohoto čaje nabízí intenzivní prožitek s příjemně svěží chutí citronu zjemněného vanilkou a pikantní špetkou zázvoru. Příjemný zážitek umocňuje vanilkově - citronová vůně.

Dopřát si labužnický zážitek ještě nikdy nebylo tak snadné. Všechny příchutě lahodných čajů Delicious Spices jsou od září k dostání na pultech obchodů za maloobchodní cenu 44, 90 Kč.

Více lahodné inspirace najdete na stránkách www.pickwick.cz

Reklama