Venku je podzim se vším všudy. Sychravá a chladná rána, zatažená obloha, teploty, které padají k nule, přináší pro mnohé z nás zdravotní problém v podobě nachlazení. Proto je dobré posílit imunitu svého těla, dodat mu vitamíny, zahřát ho potravinami nebo nápoji, které patří mezi „zahřívací“.

Takovou skvělou kombinací pro nápoj je horný čaj se zázvorem. Pokud cítíte, že na vás „něco leze“, dělejte si zázvorový čaj co nejčastěji, alespoň 2-3x denně. Posílí vaši imunitu a postaví vás na nohy mnohem rychleji než léky z lékárny.

Dlouhodobé užívání zázvoru výrazně posiluje náš imunitní systém. Zahřívá, uvolňuje hleny a také tlumí rozmnožování rinovirů, skupinu virů, které způsobují záněty horních dýchacích cest včetně rýmy.

Zázvor je tropická rostlina z jihovýchodní Asie. Využívají se především oddenky.

Vyzkoušejte čaj se zázvorem od Jemči!

JemčaNaším tipem je novinka od Jemči – ovocný čaj Zázvor, pomeranč a mandarinka. Výraznou chuť zázvoru doplňují ovocné složky pomeranče a mandarinky. Vyzkoušejte a uvidíte, jak vás příjemně zahřeje a jak vám bude chutnat.

Jemča je tradiční značka čajů pro dospělé. Určitě znáte proslulý Pigi čaj, který je na českém trhu k dostání již přes 40 let. Ve svém závodě v Jemnici vyrábí více než 50 druhů čajů – ovocné, bylinné, černé a zelené. Mezi tyto produkty patří například Pigi čaj, Lesní Plody, Šípek, kolekce ovocných, černých, zelených a bylinných čajů , Gastro, Klub čaj, řada čajů „Zlatý“. Nyní přichází na trh s novinkami pro děti – s ovocnými čaji Jemčánek, které jsou v současné době k dostání ve 3 příchutích a jsou určeny dětem.

Reklama