V Praze už je v plném proudu již desátý ročník Letního festivalu Střelák, který má pod záštitou kinematograf bratří Čadíků. Filmové diváky jistě potěší speciální dramaturgie festivalu: neděle budou patřit československé
a světové filmové klasice; pondělky jsou vyhrazeny výběru z letošního ročníku ojedinělé přehlídky Projekt 100; úterky ovládnou animované filmy a snímky s výraznou výtvarnou koncepcí; vždy ve středu, v pátek a v sobotu pak na diváky čeká to nejlepší z distribuční nabídky. Před každou projekcí bude uveden krátký film studentů FAMU nebo VOŠF Zlín. Pro dotvoření atmosféry má každý návštěvník Střeláku možnost zakoupit si osvěžující long drink Beton a vychutnat si ho s přáteli přímo na ostrově. Přehlídka filmů bude ve vybrané dny zpestřena koncerty, divadelními představeními, turnaji ve stolním fotbálku, ochutnávkou speciálních koktejlů od Becherovky nebo barmanskou show.

Na letní osvěžení s Betonem nebude zapomenuto ani v dalších městech. Buďte letos v létě ostražití, možná potkáte Becherovka karavan či Becherovka hlídku na kánoi nebo na kole. Pokud vyjedete během léta směrem na Český Krumlov, určitě navštivte vodácký kemp Zlatá Koruna, Beton se bude míchat i zde, a to od července do konce srpna. Kromě toho budou celé léto probíhat soutěže o letní dárky od Betonu, "betonové žabky", plážové tašky a další.

Více informací naleznete na www.becherovka.cz.

Pokud chcete vyhrát krásné dárky od Becherovky, vrhněte se do soutěžního kvízu ZDE .

Reklama