Zdraví

C.I.C.metoda – cesta ke zdraví ženy třetího tisíciletí

Konečně se zrodila metoda, která vychází ze skutečných kořenů zdravotních potíží a nemocí. Tato metoda začíná tam, kde klasická medicína končí. Je to metoda holistická (holos-celý), to znamená, že se zabývá zdravotním stavem člověka z celostního pohledu. Výsledky metody C.I.C. jenom potvrzují, že na zdraví člověka je třeba se dívat jako na spojení zdravé psychiky a emocionality stejně tak jako na zdravé fyzické tělo. Jedno bez druhého nemůže existovat. Tak například nedostatek pozornosti a lásky v dětství, (u ženy je velmi podstatná především role jejího otce), může v dospělosti vést ke konkrétním zdravotním problémům spojenými s dýchacími cestami, kůží nebo psychickými nevyrovnanostmi.

joalis

Pro metodu C.I.C. je velmi důležité nalezení vlastního sebeocenění člověka. Vždyť řada nemocí vychází vlastně z vědomí, že si člověk neváží sám sebe na základě toho, jak byl v dosavadním životě okolím nepřijímán a jak nebyly dostatečně oceňovány jeho schopnosti a snahy.

V čem je metoda převratná?

Lze jednoduše říci, že se jedná o metodu očisty (detoxikace) jednotlivých tkání. Základem úspěšnosti je pochopení skutečnosti, že nelze vyčistit lidské tělo nějakou jednoduchou metodou najednou, ale je třeba postupovat po logických částech – po orgánech, tak jak je zná klasická medicína. Očista ledvin a s tím související očista ženských gynekologických orgánů bude například probíhat zcela odlišně než očista jater, nebo dýchacích cest a s tím související očista dutin.

Druhým objevem tvůrců metody je pochopení skutečnosti, že bez znalosti od čeho vlastně chceme lidské tělo očisťovat nelze dost dobře účinné detoxikační přípravky sestrojit. Jinak se tedy tvoří přípravek Joalis, který používáme na očistu od toxických kovů, které často souvisejí s bolestmi hlavy, a jinak se bude konstruovat přípravek, který má za úkol detoxikovat gynekologické ústrojí ženy od kvasinek a s nimi souvisejících výtoků. Jednotlivé přípravky v sobě spojují sílu optimální kombinace bylin a vtisknutí holografické informace o toxinu v konkrétní tkáni, a tato kombinace je pak spouštěčem očistné reakce samotného organismu.

Genialita daného přístupu spočívá v tom, že se ve skutečnosti jedná o nastartování přírodních přirozených samouzdravujících pochodů lidského těla. Pokud je toxin přítomen, tak dochází k jeho vyloučení díky působení samotného imunitního systému člověka již v prvních dnech a týdnech užívání přípravků. Pokud toxin není přítomen, nedojde ke spuštění imunitní odezvy. Z toho vyplývá, že tato metoda je vhodná ke kombinaci jakékoliv jiné léčby nebo nějakého alternativního postupu. Pokud člověk užívá léky, užívá je dále, jenom přidá přípravky Joalis.

Měření očistné mapy člověka

Zcela nejlepším postupem je, pokud si člověk nechá změřit mapu toxinů speciálním, k tomu určeným přístrojem Salvia od zkušeného poradce, kteří v České republice již řadu let působí. Výsledkem takového měření je návrh nejlepšího očistného programu, který vede k samouzdravení postiženého orgánu a to již překvapivě brzy. To ostatně prokazují již desetitisíce lidí, kteří metodou C.I.C. prošli nejen v České republice, ale také v řadě jiných evropských zemí.

Se kterými zdravotními obtížemi má metoda nejlepší výsledky

Po více jak desetileté zkušenosti s touto inovátorskou metodou lze prohlásit, že snad neexistuje žádné onemocnění (kromě prokazatelně geneticky podmíněných), které by se nedaly spojit s výskytem konkrétních toxinů v konkrétních tkáních. Naštěstí většina běžných civilizačních onemocnění a neduhů lze vhodně zvoleným očistným postupem ovlivnit. Nejlepší a dlouhotrvající efekty se u dospělých i u dětí dosahují u alergií, ekzémů, slabých imunit a časté nemocnosti, bolestí hlavy, bolestí zad, potíží spojených s dýchacími cestami, astmat, problémy gynekologického ústrojí, problémy močového traktu a podobně.

Marika, 28 let

Od 15 let migrény se zvyšující se frekvencí a intenzitou. Léčena 6 let na neurologii. Pomocí antiepileptik (3 roky stálého užívání) pouze snížena frekvence. Po změření toxické mapy nelezeny především zátěže v oblasti jater a hypofýzy. Po 3 měsících užívání přípravků došlo k snížení frekvence i intenzity, za další 4 měsíce k úplnému odeznění migrén. Nyní již 23 měsíců bez jakýchkoliv bolestí hlavy.

Svého terapeuta naleznete ve všech krajích. Informace na www.joalis.cz nebo na tel: 383 321 741

Text: Ing. Vladimír Jelínek

   
23.12.2011 - Zdraví - autor: Zuzana Sommerová

Komentáře:

 1. [4] Lydia001 [*]

  Může to být velice zajímavé.

  superkarma: 0 30.12.2011, 14:03:51
 2. avatar
  [3] alibaba47 [*]

  Sml16Velice mne to zaujalo, pokusím se  o sehnání více informací. Trpím značnými bolestmi po operacích páteře a hlavy,jsem již odkázána na opiáty,které už po dlouhodobém užívání nemají takové účinky, takže se této metody chytím jako tounocíSml67

  superkarma: 0 24.12.2011, 21:18:23
 3. [2] jerenika [*]

  ..to já bych ráda využila, bolesti hlavy mám od mala, včetně migrén, každý den prášky, který už mi ani nezabírají Sml15

  ...nikdo ještě nepřišel na příčinu Sml80

  ..do toho, mám už i problémy s krční páteří Sml15 ...chjo..

  superkarma: 0 23.12.2011, 23:19:14
 4. [1] lidicka [*]

  Tyhle metody mně nějak neoslovujíSml23

  superkarma: 0 23.12.2011, 06:23:09

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme