Jelikož jsem se dostala do nechutné finanční propadliny, díky našim zákonům (po rozvodu jsem měla v ruce rozsudek na náhradní byt od bývalého manžela, který je bez data, do kdy mi ho má koupit, a ten se mi šklebí, že jsem bez mozku, jestli si myslím, že mi někdy nějaký koupí, proto jsem si vzala úvěr na byt), splácím samé úvěry a hromadu složenek.

Ať počítám jak chci, nezbývá mi pro děti ani na bonbóny, natož na dárky. Je mi z Vánoc nanic. Budou hrozně smutné. Naštěstí mi alespoň kamarád slíbil stromek, ale pod ním nebude nic.

Proto by bylo pro mě nejkrásnějším dárkem - zázrak - vyhrát třeba 2 maličkosti pro děti. Kluk je rozumný a je rád, že máme kde bydlet. Holka je pubertální výrostek, to si vychutnám.

Ale i tak, čím víc se to blíží, chce se mi brečet. Dnešní děti prostě mají smůlu, že se narodily do této doby, kdy zákon upřednostňuje osamělé otce před matkami.

No a růžové vyhlídky na obzoru nejsou, snažím se přesvědčit děti, abychom se alespoň na prosinec dali k jehovistům, kteří nic neslaví, ale marně.

Mějte se hezky alespoň vy, a nikoho si neberte, ať se nemusíte rozvádět! Odnesly by to jen děti.

Pá, hezké dny!

Šamor


Děkujeme za příspěvek, i když je moc smutný...

Omlouvám se všem, které se účastní diskuse, a především autorce, za původně poněkud zavádějící název článku a redakční dovětek - autorka za to nemůže, tohle je moje chyba...

Takže název článku je změněn a dovětek smazán...

redakce@zena-in.cz

Reklama