Většina z nás si vánoční atmosféru začne užívat až v okamžiku, kdy je naklizeno, vše připraveno, napečeno a navařeno. Pořádek a čistota však nemusí být jen sváteční záležitostí. Doba je pokročilá, technologie vyspělé a nabídka pestrá. Zkuste si představit, jak by se vám péče o domácnost zjednodušila, kdybyste si pořídili několik chytrých pomocníků.

Začneme pěkně od podlahy.

úklidAbyste po příchodu domů nemusela čas trávit smýčením bytu, pořiďte si výkonný vysavač, který pracuje efektivně, a ovládáte ho praktickým ovladačem na rukojeti. Přímo v ní se pak rovněž ukrývají další hubice pro čištění štěrbin, nebo nábytku. Neztrácíte tak čas hledáním toho správného příslušenství. Oceníte také prachový senzor, který se rozsvítí červeně, když je místo znečištěné, a zelená signalizuje, že je již čisto. Zeptejte se v obchodě na Samsung Motion Sync. Svůj název má právem, protože je neuvěřitelně pohyblivý díky unikátní otočné konstrukci a velkým zkoseným stabilním kolečkům. Je to pomocník, který se rozhodně při úklidu umí otáčet

Čistá krása

úklidPředstavte si pračku, která pečuje o vaše prádlo, šetří energii, vodu, prací prášek i váš čas, přitom skvěle vypadá a můžete ji ovládat a kontrolovat odkudkoli přes svůj smartphone.

Pračka Samsung WW9000 upoutá na první pohled svými křišťálově modrými dvířky. Ty jdou otevřít velmi doširoka díky dvojitému kovovému pantu, a tak je vkládání i vyndávání prádla mnohem snadnější. Technologie Eco Bubble vytváří při praní aktivní pěnu, která proniká do prádla rychleji než koncentrovaný prací prostředek, a tak můžete prát při nižších teplotách. Pokud si zvolíte funkci Auto Optimal Wash, aktivuje se technologie 4 senzorů, které analyzují informace o prádle a automaticky se spustí optimální prací cyklus. Funkce Auto Dispense zajistí použití správného množství pracího prášku a aviváže. Navíc pomocí aplikace Smart Control na svém chytrém telefonu můžete kdekoli zkontrolovat fázi pracího cyklu, spustit či přerušit praní, nebo zjistit čas, kolik máte času, než bude hotovo. Šikovné, že?

Přehledná lednice plná čerstvých potravin

úklidJestli se váš partner dívá do lednice raději než na televizi, pak jistě oceníte Samsung FoodShowCase, lednici chytrou, tichou a hlavně úžasně přehlednou. V přední vitrínové části, ShowCase, uskladníte potraviny, které využíváte nejčastěji. Vnitřní část, InnerCase, je naopak promyšlená pro dokonalé uchování čerstvosti potravin, po kterých nesaháme tak často.

Praktická je přihrádka na jídlo pro děti, která  je umístěna ve spodní části ShowCase vitríny a děti tak mají snadný přístup k čerstvému jídlu. Nižší přihrádky navíc můžete snadno vyjmout a umístit přímo na stůl. Úsporu energie zajišťují speciální chladící dveře Metal Cooling, které efektivně udržují chladný vzduch uvnitř a skvěle vypadají.

Vnitřní část chladničky InnerCase je navržena k uskladnění potravin, jako jsou ovoce, zelenina, maso a další. Na rozdíl od běžných chladniček s jedním chladicím systémem pro ledničku i mrazák odděluje inovativní systém All Around Cooling proudění vzduchu zvlášť pro chladničku a mrazák. Vzduch proudí několika vývody, takže efektivně chladí každou poličku. Výsledkem je udržení ovoce a zeleniny déle čerstvé. Současně mrazák eliminuje negativní efekt velmi nízkých teplot na potraviny (tzv. „spálení mrazem“) a udržuje tak vysokou kvalitu zmraženého jídla. Tichý chod je pak už jen třešinkou na dortu.

Více pomocníků najdete na www.samsung.cz.

Reklama