Podle čtenářky Jany je speed dating určitě lepší způsob seznámení, než třeba anonymní seznamka na internetu. Jana neví, jestli by takové rande sice sama vyzkoušela, ale těm odvážnějším fandí. Kdo ví, hvězdy můžou být v den speed datingu nakloněny…  

Vážená redakce,

přečetla jsem si dnes článek o speed-datingu a popravdě mě zaujal. O tom, že něco takového probíhá v USA a v Anglii, jsem již slyšela a také jsem to viděla v seriálech a filmech. V ČR jsem se s tím však zatím nesetkala. Nejsem si ale jistá, jestli bych do toho tady vůbec šla. Jsem spíš zastánkyní klasického seznamování. U speed-datingu v ČR bych měla strach, co se tam objeví za individua v mužském podání. Nerada bych trávila večer nepříjemnými pětiminutovými rozhovory s „úchylnými“ mužskými. Tím však speed-dating vůbec neodsuzuji. Člověka v pětiminutovém rozhovoru sice nepoznám, ale zda mi je sympatický nebo ne, to určitě zjistím a mohu se s ním setkat znova. Speed-dating má v tomhle směru určitě navrch proti internetovým seznamkám, na kterých všichni působí víceméně anonymně. Věřím, že i tímto způsobem se dá najít ten pravý partner na celý život, ale jako vše, také tohle je asi hlavně o náhodě a o tom, aby byl člověk ve správný čas na správném místě. A v tomto případě tedy také o odvaze do toho vůbec jít.

Zdraví, Jana

Pozn. redakce: text neprošel redakční korekturou.

Příspěvek, který nám poslala čtenářka Jana, se mi moc líbí. Sama totiž věřím na osud, tudíž s ní sdílím názor, že život je v podstatě souhrou náhod. To ale neznamená, že by člověk měl sedět doma a čekat co přijde. Naopak! I štěstí v lásce je potřeba jít naproti.

Téma dnešního dne: Speed dating neboli rychlé rande.

  • Máte s tímto způsobem seznámení nějakou zkušenost?
  • Vyzkoušela byste speed dating?
  • Zkusila to některá z vašich kamarádek? Jak se jí to líbilo?
  • Slyšela jste o někom, kdo si našel díky speed datingu životního partnera?
  • Myslíte si, že je to fajn způsob, jak se s někým seznámit?

Jednu z vás za její názor, historku, cokoliv trefného a zajímavého k tématu, samozřejmě odměním pěkným dárečkem, jak jste už na Ženě-in zvyklé. Tentokrát to budou dvě knížky: Tajemství lásky aneb Sedm kroků k univerzální síle a lechtivé čtení 50 odstínů vášně. Jedna z vás získá obě – skvělá zpráva, že? Názory, nebo dokonce vlastní zkušenosti se speed datingem mi, prosím, už dnes neposílejte. Už za chvíli se totiž dozvíte, kdo dnes získá krásnou cenu!

zzz

 

Reklama