Terčem rozmazlování se často v rukou lidí stávají jejich zvířecí souputníci. Čtenářka Boros závidí psům své šéfové – takhle se snad nechovala ani ke svému dítěti...

Psí život v podání psů šéfové čtenářky Boros by se vám asi líbil.


Kolikrát jsme si už s kolegyněmi říkaly, že bychom chtěly být pejskem naší šéfové. Má dva a mají se doslova jak prasata v žitě. Myslíme, že ani ke svému (dnes dávno dospělému) dítěti se nechovala tak, jak k těm pejskům. Neustále je rozmazluje- nejen po materiální stránce, ale i po té psychické. Nekritizuju jí, má nějakou náplň činnosti a protože jí to baví, tak i zábavu, jen si nám občas přijde, že už je to moc. Moc jí ty pejsky přejeme, je to moc hodná šéfka, ale někdy si fakt říkáme, že strávit jeden den jako oni, by nebylo špatné.

Moje dávná spolužačka na střední škole měla takovou zvláštní projekci, že se jí lidi připomínaly různá zvířata - tak jsme měly ve třídě lišku, veverku, ježka, gazelu, lasičku apod. Už si nepamatuju, co jsme jí připomínala já, už je to dávno.

Boros

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 30.10.2013: Zvíře, co vám sedí

  • Jaké byste chtěla být zvíře?
  • Říká vám partner či kamarádi nějakou zvířecí přezdívkou?

Zamyslete se nad tím, jakým byste chtěla být zvířetem. A zamyslete se i nad tím, proč právě jím? Pokud máte nějakou zvířecí přezdívku, popřemýšlejte, jak moc k vám sedí? Můžete mi také napsat, jak jste k ní přišla? Své příspěvky na toto téma mi posílejte nejpozději ve středu 30.10.2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Příspěvky ať jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu, tedy pokud chcete mít šanci na pěkný dárek: stylový termohrnek KAKA (báječně se hodí třeba na ranní procházku se psem) a knížku 80 dní: Barvy smyslnosti. Ten dostane jedna z přispěvatelek, jejíž příspěvek uveřejním.

obal

Trilogie 80 DNÍ je barvitý provokativní příběh erotické touhy, smyslnosti a naplnění. Rozešla by se mladá žena s přitažlivým, slušně situovaným mužem, který už možná pomýšlí na založení rodiny? Patrně ne. Summer se však nedá vtěsnat do navyklých přihrádek, chce najít sama sebe a touží po partnerovi, jenž ji přijme celou i s její submisivní smyslností. Hudba totiž této houslistce k erotickému naplnění nestačí. Když jí výtržníci v metru zničí housle, překvapivě ji osloví neznámý muž, kterého fascinuje její rudovlasý zjev. Nabídne jí nové, drahé housle pod podmínkou, že mu zahraje nahá.
Chemie mezi Summer a Dominikem všechno zařídí po svém a rozvine divoký příběh žádostivosti plný úskalí a prudkých zvratů, v němž žena postupně odhazuje zábrany, aby prozkoumala nejvzdálenější končiny svého já. Honba za slastí si ale žádá svou daň z bolesti a vztah vyrostlý z vášně a netradičního sexu přináší problémy. Má budoucnost, anebo potrvá jen pár týdnů?

Reklama