Bulvár

Byly jste se podívat na Bambiriádě?


Pódium na pražském Střeleckém ostrově se stalo včera před polednem místem zahájení 9. ročníku známé celorepublikové akce Bambiriáda. Prestižní přehlídka činnosti dětských a mládežnických sdružení se do neděle 27. května uskuteční dohromady ve 27 městech České republiky. Čtvrtečního oficiálního zahájení se zúčastnili představitelé pořádající České rady dětí a mládeže (ČRDM), ministerstva školství a hlavního partnera, jímž je Generali Pojišťovna a. s.
„Jsem spokojená a šťastná, že tady s vámi mohu být. Myslím si, že Bambiriáda je vlastně takové dítě, které nám roste. Letos je devítileté – a¨já jsem už teď zvědavá na chvíli, kdy nám dospěje; kam se nám rozšíří a v kolika místech bude Bambiriáda působit,“ zamyslela se náměstkyně ministryně školství Eva Bartoňová. Do mikrofonu vyslovila rovněž poděkování všem těm, bez jejichž obětavosti by se zmíněná akce nekonala. Připomněla i podstatu Bambiriády, totiž být dobře čitelným návodem ke smysluplnému trávení volného času, a tím napomáhat přípravě dětí na jejich další cestu životem.

V horkém, bezmála letním dni, kdy byla Bambiriáda zahájena, si na stinný pražský Střelecký a Dětský ostrov našly cestu první tisíce lidí. Tuto akci ovšem mohly navštívit i jinde – dnes začala v tuctu našich měst.

Tisková zprávaA co vy, milé ženy-in? Byly jste se také ve vašem městě podívat?
Napište nám o tom. 

 

   
25.05.2007 - Blog redakce - autor: Dana Svobodová

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Myškomedvídek [*]

    neSml75

    superkarma: 0 23.04.2009, 21:05:16

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme