Radime a milé ženy-in,

tak vám něco napíšu, ale jen abych dodržela slib, který jsem dala Radimovi před 14 dny. S bývalým přítelem jsme si víkendové chataření různě zpříjemňovali. Znali jsme se přibližně měsíc, kdy od kamaráda a kamarádky přešlo v krásný, vášnivý vztah.

Při zpěvačce Gabrielle a Suzanne Vega jsme se opatrně navzájem prozkoumávali, a když přítel prozkoumával moje rozpálené tělo navrhl, že bychom mohli zkusit hedvábný šátek, šimrání perem (myslel tím pavím) a led.

Byl nesmírně šikovný tím, že dokázal mé tělo pokrývat střídavě horkým a studeným dechem, což  bylo náramně vzrušující. 

Nechybělo nám v postýlce ani šampaňské, tím se asi fantazie umocňovala a zábrany povolovaly. Šla jsem za jakékoliv hranice a nechala se unášet něčím sladkým, nepopsaným...

Jednoho ráda přítel přitáhl ze zdola banán.... Použili jsme ho, jak se dalo, a nakonec skončil tam, kde byste to asi neočekávaly – dal si ho do trenýrek, což dodneška nechápu, proč to tak činil.

S mým nynějším přítelem miluju zase pocit odevzdanosti, svázaných rukou… nevím, kam dál se dostaneme... ale to už nechám osudu...

Další pomůckou můžou být zuby :-)) Kousání bradavek má taky něco do sebe :-))

Jsem pro, všechno vyzkoušet. Přítel ze začátku chtěl začít análem, doposud jsem odmítla, ale kdo ví...


Tohle za tu anonymitu stojí. Moc hezký, jemný a něžný příspěvek. I takhle to jde. Bez cukety!:) Moc se mi to líbí, těch 50 bodů si to zaslouží za přístup k pomůckám. A toho posledního bych se taky nebál.:-)

Pište mi další zážitky na redakce@zena-in.cz! Rád se potěším podobným čtením!

Reklama