Některé věci nemají důvod a to je na nich krásné – právě s touhle myšlenkou poslal do internetového rádia své přání čtenářka Petulka132. A já jí za ni posílám písničku od Janka Ledeckého…

Další krásnou melodii do předvánočních dní posílám čtenářce-posluchačce Petulce132. Už se to pomalu roztáčí a je to: Janek Ledecký!


Janek Ledecký - Sliby se maj plnit o vánocích

Pěkný den,

já nejsem zrovna zastánce romantických nebo vánočních písniček a celkově koled, které se na nás z rádií hrnou. Ale výjimku tvoří Janek Ledecký. Nevím sice proč, ale miluju písničku Sliby se maj plnit o vánocích. Když slyším její první tony z rádia, přestávám pracovat a zasněně se dívám z okna. Pozoruju, jak jezdí auta, fouká vítr a plují mraky. Některé věci prostě nemají důvod a to je na nich krásné.

Petulka132

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 4.12.2012: Předvánoční rádio ŽENA-IN.cz

  • Jakou písničku posloucháte v tomto předvánočním čase?

Své odkazy na písničky na YouTUBE (pouze na tomto serveru, jiná videa uveřejňovat kvůli administraci není možné) posílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže), a to nejpozději 4.12.2012 do 14.00 hodin. Posílejte odkaz pouze na jednu písničku (případně v několika verzích) a k němu i krátké vyprávění, proč jste vybraly právě tento song.

Jednu z přispěvatelek odměním vlasovou kosmetikou GARNIER FRUCTIS REGENERACE A LESK.

garnier

Reklama