a nejlépe v podobě panáka si je dopřáná náš čtenář s nickem Fulfy. Vždyť kudy teče, tudy léčí. Dnešní téma pojal humorně, zřejmě posilněn tekutými bylinkami

Hezký poslední říjnový den všem v redakci, čtenářkám i čtenářům přeju, téma bylinky mne zaneslo do několika časových období. To první je moje dětství. Jakožto neduživý hošík jsem trpěl na časté záněty průdušek. A moje matka mi vařila odporný průduškový čaj. Byl z divizny, ochucený medem a citronem. Brrrr.....

Poté mi na průdušky připlácla horký olejový obklad, překryla igelitem a plenou a já tiše trpěl. Také mne krmila šťávou z cibule, to už můj žaludek jaksi neunesl a vracel jsem jí tuto medicinku okamžitě zpět.

Po pár letech můj otec, vida snahu matky mi v patnácti letech opět vnutil tyhle bylinné podpůrné prostředky, zařval :,, A dost!!!“ A uvařil mi ,,medvědí mléko“. To mi tedy velmi zachutnalo.

Svařené mléko od naší kravky s medem a velkým panákem rumu bylo opravdu nejen chutné, ale i účinné. Vřele doporučuji :)).Dával jsem si jej pak i s kamarády jako ,,prevenci.“ Byli jsme všichni veselí a hlavně - ,,zdraví“ :))))))))
No a teď, skoro na stará kolena, mi bylinky také chutnají. Takový panák fernetu vůbec není k zahození. Vypálí všechny bacily stokrát rychleji, než když můžete shlédnout jejich popravu v reklamě na Domestos :)) /ale to je jiná likvidace/ Becher je také samá bylinka. Věřte, že malý panák po ránu je ten nejlepší lék! Mám to vyzkoušené celé roky. Funguje, chřipku jsem neměl celé roky.
Tak se mějte fajn, Fulfy

Milý Fulfy, vy shte si dnešní téma vysvětlil po svém, ale koneckonců, rpoč ne

Text nebyl redakčně upraven

Reklama